Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha a Nők/csajok mindig azt...

Ha a Nők/csajok mindig azt mondják, hogy cuki, és sármos vagyok az nem azt jelenti, hogy ronda vagyok?

Figyelt kérdés

Ezeket nem akkor szokták mondani ha nem akarnak megbántani azzal, hogy szerintük nem vagyok jóképű? Azt, hogy jóképű lennék még soha nem mondta senki.... 17/F


Köszi!



2014. márc. 25. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a cuki meg a sármos azt jelenti hogy cuki meg sármos. Magyarul ölelgetnivaló plüss és modell keveréke. De ez ritka párosítás. Az aranyos a gyakoribb. Az olyan mint egy kiskutya.
2014. márc. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki azért mondja, de nem hinném, hogy az a jellemzőbb. (rakhatnál ki egy képet, hogy könnyebben válaszoljunk;) ) 16L
2014. márc. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
te tudod a szavakat értelmezni? vagy csak itt dicsérteted magad?
2014. márc. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudhatom, hogy ki miért mondja..a sármos az jóképűt jelent nálam is, a cukit viszont annak mondom leginkább aki tök nem jön be, de nem akarom megbántani.
2014. márc. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A sármos kifejezetten pozitív szó. Az nem egyenlő a cuki/aranyossal, az kifejezetten azt jelenti, hogy férfias és elegáns vagy. Egyes lányoktól meg a cuki is bók (bár ez általában a rihegő-röhögő butuska tinicsajok szava ilyen értelemben).
2014. márc. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
77%
a cuki nálam az aranyos, azaz az ölelgetni való maci, a sármos meg az, akiben külsőleg meg mozgásban van valami nagyon vonzó, de nem csak simán jóképű
2014. márc. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%

Én cukit a kisfiúkra szoktam mondani. Vagyis úgy értem ezzel, hogy azokra akik 2 vagy több évvel fiatalabbak nálam. Még ha annyira már nem is kicsik, de fiatalabbak. :)

Sármos pedig egyenlő a jóképűvel.

Nekem ha nem tetszik valaki, akkor nem használok rá jelzőket, és cinikus stílusban beszélek hozzá. Ha megdicsér, akkor esetleg (ritkán) annyit mondok, hogy köszi, aranyos vagy.


Szóval te hülye vagy szerintem :D

2014. márc. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!