Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék a jobb élet...

Mit tehetnék a jobb élet reményében?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok. 10 évvel ezelőtt azt gondoltam,majd 10 év múlva 22 évesen a magam ura leszek,azt teszek,amit akarok. Akkor még senki nem gondolta,hogy ilyen körülmények lesznek az országban,mint most..

2 éve dolgozom,de még így sem mernék vagy tudnék igazán saját lábon állni én úgy érzem.

Nincs egy normális társaság sem,mint régen,akikkel el lehetett lenni, vagy nincs kedve menni vagy nincs pénze vagy drága vagy még oda se értünk már menni akar..

Másoknál nem látok ilyen problémát.. megbeszélik,elmennek és jól érzik magukat..


Jó lenne egy párt is találni,talán ez is lehúzza a kedvemet.. tudom is igazából,hogy mi miatt nincs,ami iatt nem merek nyitni.. fel is kerestem egy ilyen szakembert,aki megoldja a problémát.. kb márciusban találkoztunk utoljára..azt mondta,hogy majd jövőhéten hív.. ahhoz a jövőhétnek 3 hónapnak kellett eltelnie.. múlt héten írt egy sms-t,hogy aznap délután van időpontja,de azt is úgy írta,mintha tegnap azt mondta volna,hogy holnap vár.. igaz én sem kerestem őt..pedig tehettem volna..


Úgy érzem,hogy reménytelen az életem nem igazán látok megoldás csak valami pillanatnyit vag találgatásokat,hogy hogan lehetne megoldani,aztán igazából az sem stabil megoldás.. még munkahelyet érzem annak,hogy van ott társaság.. de az is már színvonalon aluli.. olyanokat vesznek fel,akik nem is akarnak dolgozni csak feltartják régi dolgozókat semmi hasznon belőlük. viszont az egyik munkatársammal már 1 hónapja rosszba vagyok, most már ez is kezd zavarni,mert hiányzik az a sok jó,amit együtt csináltunk.. főleg,hogy itt a nyár, jönnek majd a falunapok meg egyéb fesztiválok..


már sokszor gondolkodtam azon,hogy külföldi munka kellene,hátha az megváltoztatna és jobb lenne minden,de egyedül nem megy és lehet,hogy még inkább leépítene az aztán tényleges magány..


gondolkodtam az egyetemi tanulmányokon,de már most arra gondolok,hogy mi van ha nem megy? vagy ha el is végzem, nem találok munkát mert kezdő vagyok..mindenben a veszélyt, negatívat látom..


Mit tegyek? Régen olyan jó életem volt vagy a jelenleginél jobb.


2016. jún. 12. 12:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Felesleges ezen rágódni. :) Minden fejben dől el. Amit elhatározol, és ragaszkodsz hozzá, az bizony menni fog. Ne add fel!
2016. jún. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!