Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Autósok! Volt már olyan...

Autósok! Volt már olyan veletek amikor közúton rátok dudáltak vagy ordibáltak valamiért visszaszóltatok és ezért meg akartak verni?

Figyelt kérdés
Esetleg olyan volt, gogy csak azért utánatok mentek, hogy kiosszanak esetleg lekeverjenek egyet?

2016. jún. 12. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
igen, többször.
2016. jún. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyszer volt olyan, hogy egy barom majdnem balesetet okozott. Mentem a főúton vidéken és teljesen a seggembe ment... aztán amikor tudtam, hogy jön egy hosszabb egyenes szakasz akkor kicsit lassítottam, hogy előzzön ki a francba.


Ki is előzött és közben engem bámult, én meg visszabámultam és integettem neki. Erre bement elém és hirtelen satufék, én meg majdnem belehajtottam. Erre mutattam neki, hogy mi a pcisát csinál? Erre elindult és megint satufék. Bemutattam neki és megállt teljesen. Azt hittem kiszáll és nekem jön...


De aztán nem lett semmi, elviharzott, mint egy őrült. A vicc az egyébként, hogy a következő faluban meg is állt, szóval nem tudom, hogy mi volt neki ilyen sürgős.


Amúgy ennyi. Még lámpánál sem dudáltak rám soha.

2016. jún. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszer előfordult. Már kiszálltam, de valamiért meggondolta.
2016. jún. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Autót vezetve nem, de egyszer egy zebrán átgyalogolva, ahol nekem volt elsőbbségem (lámpás kereszteződés, nekem zöld volt, de a kis ívben kanyarodó autónak is zöld volt, nyilván ekkor a gyalogost előbb el kell engednie), ledudált egy autós, meg mutogatott, én visszamutattam neki, erre a következő saroknál kiszállt és elindult felém, hogy megver, de aztán közben meggondolta magát, valószínűleg mert egy kiülős étterem volt közöttünk, és leeshetett neki, hogy nem jó ötlet ott mellette verekedni.
2016. jún. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyalogosan volt csak. Az autós megállt,mert mentek át a gyalogosok. Mi barátnőmmel a többi gyalogos mögött voltunk úgy 2 méterre. Aztán mikor mi voltunk már csak az autó előtt,elindult. Nem figyelt,de hirtelen észhez kapott,aztan megállt,barátnőmtől úgy 30-40 centire. Elkezdtem mutogatni neki,hogy figyeljen oda jobban. Neki állt még feljebb,lehúzta az ablakot,kiabált,hogy megbsz anyám hátán,közben kiszállt a kocsiból.Ekkor úgy 10 méterre voltunk tőle. Barátnőmnek odaadtam a táskám és elindultam felé. Hirtelen sarkon fordult,bepattant a kocsiba és elviharzott.
2016. jún. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok autós és kicsit más sztori, de egyszer volt osztálytársaimmal voltunk valamerre, sokat ittak és wc-zniük kellett, amikor megálltunk a pirosnál fogták magukat kiszálltak ott wc-zni :D hát ugye hirtelen nyílik az ajtó kiszáll 2 csávó belőle...

a mögöttünk levő azonnal megfordult és elhajtott :D csóró szerintem nagyon megijedt :D


23F

2016. jún. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!