Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak hány éves korukig...

A férfiak hány éves korukig élik ki magukat?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy a "fiatalságukat" meddig használják ki és kb mi az átlag kor amikorra beérnek?
2016. jún. 15. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
30 felé kezd megjönni az ész.
2016. jún. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez teljesen szemelyisegfuggo. Van, aki 25-30 evesen megkomolyodik, felelossegteljes csaladfenntartova valik, masok 50-60 evesen is csak kocsmaznak, a tobbi meg le van... Erted.
2016. jún. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha magambòl indulok ki, akkor talán 50évesen lenyugszom egy kicsit. Addig meg hajtom az álmokat a nagy mágnes szeszélyei szerint
2016. jún. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ami engem illet, én addig élem ki magam, amíg élek. A fiatalságomat addig használom ki, amíg [lélekben örök-]fiatal vagyok. Utána már úgysem tudom. Amúgy ezt lehet érett fejjel is, mértéktartással. Néha olyannak érzem, mintha azt gondolnák, ez a beérés egyenlő azzal, hogy feladom az életet, az álmokat. Az nem beérés, hanem besavanyodás. Nem tudom komolyan venni azt, ami semmilyen körülmények között nem tűri meg a komolytalanságot. Jó pap holtig tanul - új vicceket is.
2016. jún. 16. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mit értesz kiélés alatt?

Ez inkább személyiségfüggő.

Vannak,akiknek életforma marad a kiélés.

Vannak,akik 15 éves koruktól buliznak,szórakoznak,szexelnek,mások 25-30évesen kezdik bepótolni,ami kimaradt.

Vannak akik 40-50évesen is bulizni vágynak,de van olyan,aki 25 évesn úgy él,mint egy nyugdíjas,elég változó.


Ha arra gondolsz kiélés alatt,hogy mikor unják meg a szexet mással,olyan sosem lesz.Max megtartóztatják magukat,de a legtöbben 50 éves korukig kb szexelnének,ha lehetne minden nap mással,ha nem lennének következményei.

2016. jún. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Személy és körülmény függő... Nekem még 30 évesen sem nőtt be a fejem lágya, legjobb haveromnak meg 17 évesen fel kellett nőnie, mert meghaltak a szülei...
2016. jún. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
haláluk napjáig.
2016. jún. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#5 nagyjából azt értem ez alatt, hogy pl. sok olyan 20-25 közötti férfi van, aki miközben van valakije más nőkkel flörtölget és hasonlók


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2016. jún. 16. 14:31
 9/10 anonim ***** válasza:

" sok olyan 20-25 közötti férfi van, aki miközben van valakije más nőkkel flörtölget és hasonlók

"


ez igaz sok 25-75 közöttire is...

meg sok 20-25 köztire sem...

attól, hogy téged szemetekkel fújt össze eddig a szél, nem vagyunk mind ilyenek...

2016. jún. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező,ha engem kérdezel,magán véleményem,hogy szerintem amíg egy férfi szexuálisan aktív ez mndig így lesz.

Nyilván idővel már annyire nem igényli a szexet,csökken a nemi vágy.

Szerintem az,hogy 25-30 éves fiatal férfiak összeházasodnak(sok ilyen van a környezetemben) szerintem "nem normális",mert idővel megunják az egy nőt.

Egy 40-45 éves férfi talán már megelégszik egy nővel,mert,de egy 40 alatti nem nagyon.Főleg,ha a női is egyre inkább olyan lesz,mint az anyja..

2016. jún. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!