Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy van az, hogy kb 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van az, hogy kb 30 éves korukig a lányoknak/nőknek a menő pasik kellenek, utána meg az okos, intelligens hűséges férfiak?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy ez szinte mindenhol és mindenkinél így megy.


Kb 30 éves koráig, már a kis általánossulitól kezdve, minél nagyobb bunkó paraszt egy fiú, annál jobban kell a lányoknak. A gimiben ez még jobban fokozódik. Ott már szinte csak az igazi partyarcok rúghatnak labdába. Gimi után meg mintha még jobban beindulna a ribancoskodás. Gondolok itt a közgázos meg egyéb szakok hallgatóira. Ott is ugyanúgy a menő csávók kellenek nekik, akik partyarcok. Csak itt már követelmény, hogy legyen pénzük is. És pénzt valszeg apucitól vagy anyucitól kapnak.


Aztán ahogy telik az idő, mintha elkezdenék érdeklődni a "normális" fiúk iránt. Úgy 25 éves koruktól kezdve. Addig ki kell éljék magukat, bulizni kell orrbaszájba és minél többet szexelni.


Szóval olyan 30 éves korukig teljesen felszínes életet élnek, csak a külsőségek és a pénz számítanak.


És ezután elkezdenek érdeklődni az értelmes diplomás, lehetőleg jól kereső és kedves, aranyos, vicces férfiak iránt, akikkel esetleg családot is alapíthatnának.


De nem értem, hogy mi fiúk ezt miért hagyjuk? Szal van egy nő pl 25 évesen. Kiélte magát, mindenki végigkefélte, elvégzett esetleg egy büfészakot, mert a szülei berakatták valami sulira, oda is csak azért járt, hogy pasizzon. Miért kéne egy ilyen lányt vagy nőt elfogadnunk és szeretnünk hátralevő életünkben?


Én ezt valahogy gusztustalannak tartom. Márcsak azt a hozzáállást is, hogy addig nem kellettem nekik, aztán egyszercsak hogy elég érettek lettek, szimpatikus lennék. Nemtom mások hogy vannak ezzel, de nekem sértené a büszkeségem. Inkább maradok egyedül egész életemben.


Ti mit gondoltok?


2012. ápr. 4. 23:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
77%
Korral jár.Komolyodnak a naposcsibék.:)
2012. ápr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Szar lehet, hogy még nem találkoztál huszonéves NŐVEL.

De köszi, eddig nem tudtam, hogy 30 éven felülinek kellene lennem ..

2012. ápr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
77%
azt gondolom erről, hogy amíg egy férfi nem párt keres hanem szexpartnert, addig jó neki a 21éves ribi a közgázról, aztán pedig elvesz egy rendes lányt.
2012. ápr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
De ha nem szexpartnert keres...
2012. ápr. 4. 23:18
 5/28 anonim ***** válasza:
23%

Én sose akartam túl inteligens meg sznob "pasit".Én igazi vagány férfit akartam mindig.Van épp elég sznob és okoskodó barom a családomba és ez az elvárás, hogy meg kell ütnie egy bizonyos szintet a leendő páromnak,sőt a szüleinek is. Ennek eleget is tettem egy ideig, aztán hiába múltam el 25, nem tudom elképzelni egy orvossal,vagy geek-el az életem...

Erről ennyit :D

2012. ápr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Hagyd ezt a sok előítéletet acsajokkal szemben! Nekik is kell a sok pozitív visszajelzés h jó csajok, a kaland meg az izgalom. Aztán a Casanovák utáni csalódások, élettapasztalatok után a csajok elkezdenek gondolkodni azon h jobb egy olyan pasival lenni aki jól bánik velők, mint agy nagyon jól kinézővel, aki bunkón viselkedik. Hogy melyik életszakaszban mit igényelnek, erre csak azt tudom mondani, h verseny van, a pasik is a legszuperebb csajokat akarják maguknak, és ha jön egy jobb vad akkor azzal lépnek le.


Ezt mi is mondhatjuk csajok, h a pasik negyven fele már egész mások, megértőbbek, figyelmesebbek, kedvesebbek, gondoskodóbbak, agyilag érettebbek.


Ez egy érési folyamat mind pasiknál, mind csajoknál.

Egy otthon ülő csendes szolid csaj mitől vonzóbb a számodra?


Ne a csaj múltjával foglalkozz, hanem, hogy veled a jelenben jól érezze magát, lehet pont az a sok mindenféle pasi kellett neki, h mire hozzád jut addigra megérik egy jó tartalmas kapcsolatra.

2012. ápr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Részben megértem amit mondtok.

Köszi utolsó neked is hogy így kifejtetted. Ez amit mondtál, ez nagyon jól megfogalmazza az egészet:


"Aztán a Casanovák utáni csalódások, élettapasztalatok után a csajok elkezdenek gondolkodni azon h jobb egy olyan pasival lenni aki jól bánik velők, mint agy nagyon jól kinézővel, aki bunkón viselkedik." <- na pontosan ez az, ami annyira bántó. Hogy addig a jól kinézőek kellettek. Ők kapták meg az első esélyt. Az ilyenekhez mennek oda a lányok, szinte rájuk is másznak. Mintha ők valami felsőbbrendű lényeg lennének, "ők kapnak először a zsákmányból" állatiasabban fogalmazva. És csak utánuk jöhet a többi, az orvosisok meg a geekek (akiknek esetleg idejük sem volt addig szórakozni járni)


Most legszívesebben elvonulnék valami távollevő szigetre, ahol nincsenek is nők és ott élnék tovább. Még véletlenül se essek bele abba a csapdába, hogy mondjuk 30 évesen beleszeretek egy olyan nőbe, aki előzőleg olyan sokáig lenézett és semmibe vett. De félek, hogy velem is az fog történni, hogy csak úgy beadom a derekam :S Szerintetek?

2012. ápr. 4. 23:31
 8/28 anonim ***** válasza:

Ugyanmár!


"Most legszívesebben elvonulnék valami távollevő szigetre, ahol nincsenek is nők és ott élnék tovább. Még véletlenül se essek bele abba a csapdába, hogy mondjuk 30 évesen beleszeretek egy olyan nőbe, aki előzőleg olyan sokáig lenézett és semmibe vett. De félek, hogy velem is az fog történni, hogy csak úgy beadom a derekam :S Szerintetek?"


Miért degradálod ennyire le magadat? Nem szabad hagyni, hogy a múltbéli csalódások és rossz tapasztalataid miatt elszálljon az önbizalmad és az önbecsülésed.Légy talpraesett,határozott és olyan,akivel el lehet beszélgetni bármiről.Hidd el ez nagyon fontos.Sok kapcsolat pont ez miatt romlik meg.Hiába van meg a kémia,ha aztán nincs közös téma,és szellemi kielégülés úgymond...Ez pedig tényleg csak hosszútávon mutatkozik meg...


"De félek, hogy velem is az fog történni, hogy csak úgy beadom a derekam :S"


És ezt hogy érted?

2012. ápr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
43%

Kikérem magamnak.. :S

21/L

2012. ápr. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
96%
Vannak szeretethiányos csajok, akiket nem a pénz és a csillogás vonz. Egy gond van velük. Vagy nem elég csinosak neked és nem is közeledsz ilyen lányok felé vagy kifejezetten rondák/dagattak/egyéb negatív jelzők. És vannak azok a lányok, akik szépek is, okosak is és azt hiszed leszarnak, pedig csak várják az emberüket, mert senki normális nem meri őket megközelíteni, csak a túlbuzgóan magabiztos kigyúrt alfahímek.
2012. ápr. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!