Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mérgezik meg emberek...

Miért mérgezik meg emberek mások kutyáját?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam, hogy az állatok kategóriába írjam-e, de itt most a fő kérdés az emberi viselkedésen és a szándékon van.

Most hallottam a szomszédtól, hogy este két idős ember kutyáját mérgezték meg, bedobtak valamit az udvarukba. Egyik sem volt kiszökős, nem lehet mondani, hogy bosszantottak valakit. Most itt ültem és gondolkodtam, és az ugrott be, hogy nem lehet, hogy beakarnak törni hozzájuk? Az egyik bácsi kutyája nagy termetű volt, és mesélte is épp egy hete hogy az a kutya aztán nem engedne be senkit. A másikat nem tudom milyen volt és mekkora. Mi a véleményetek? mit lehet tenni?


2016. jún. 17. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért szokták, mert be akarnak törni. Jól gondolod.

Én azt nem értem, hogy valaki a macskákat miért mérgezi? Azok már aztán tényleg a légynek sem ártanak és felőlük bárki betörhet... de az emberek gonoszak...

2016. jún. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, gondolkodtam is a macskákon, de náluk sajnos előfordul "baleset". Mi kertvárosban élünk, és van környéken lovász. Könnyen lehet, hogy ilyen helyen elszaporodnak a patkányok és egerek, és ellenük teszik ki a mérget, a cica meg rábukik a csalira. Kertes házban kinti macskát nem nagyon tudsz bent tartani a határon belül. Ránk is szólt régebben a szomszéd, hogy a macskánk az ő kerti székében napozik. Nem tudtam vele mit csinálni, mondtam neki, hogy zavarja el, utálja ki onnan, hogy ne érezze ott jól magát. Van aki rendes és csak szóvá teszi, van aki nem mer szólni, hanem inkább sutyiban elteszi láb alól.

Na mindegy, én annyit tudtam tenni, hogy figyelmeztettem őket, hogy betörési szándékra gyanakszom.

2016. jún. 17. 09:10
 3/9 A kérdező kommentje:
Közben beszéltem újra a szomszéddal, a másik áldozat is nagy termetű kutya volt.
2016. jún. 17. 09:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben én is betörési szándékra gyanakodnék.
2016. jún. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Vagy azért, mert be akarnak törni, vagy csak gonoszak.

Egyszer volt csak kutyám, miután megkaptam kb 2 napra rá már halott is volt. Megmérgezték.

Az a fura, hogy az utcám tele van a cigányok kóbor kutyáival. Ugatnak, mindenhova oda sz.rnak, a bicikliseknek nekimennek. De persze őket nem nyírják ki.

2016. jún. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem ölnék meg egy állatot sem, de azért elég idegesítő, hogy a szomszéd macskája az én paradicsomomra szarik.. Meg az is, hogy nem lehet kinyitni az ablakot, mert a kutyák folyamatosan ugatnak este. Lehet, hogy más nem olyan türelmes.
2016. jún. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Lehet, hogy más nem olyan türelmes."


Ezért aztán az a megoldás, hogy megöljük.


Közben megtudtam, hogy egy harmadik kutya is pórul járt ugyanakkor, de ő túlélte.

2016. jún. 17. 14:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Most miért kell lepontozni? Leírtam, hogy szerintem az embereknek mi a bajuk ezekkel az állatokkal és miért vetemednek arra, hogy megöljék másnak a kutyáját/macskáját. Mi a kivetnivaló? (Utolsó válaszoló voltam)
2016. jún. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem én voltam. Én soha nem pontozok le senkit. Vagy felpontozok, vagy nem reagálok, ha nem tetszik.
2016. jún. 17. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!