Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nagymamámék kutyáját megették?...

Nagymamámék kutyáját megették? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Nyáron többször jártam a házukhoz, ami pár kilométerre van, de ugyan ebben a városban. A város szélén van, így kevés a szomszéd, kevesen járnak arra.


Na most az a helyzet, hogy az egyik szomszédja, egy idegbeteg 35 éves pasas, aki magányosan él rühellte mindig is mamám két kutyáját. Mindkettő német juhász, már idősebbek, de sokat ugatnak, védik a házat.


Mikor ott voltam, többször átjött fenyegetőzni, hogy baj lesz, ha nem zárjuk be a kutyákat vagy nem teszünk rájuk szájkosarat, hogy ne ugassanak, mikor ő kint napozik a kertjében. Azt mondta, hogy kolbászt fog csinálni belőlük, ha nem teszünk valamit.


Pár napja mikor mamámhoz mentem újra, sírva jött ki elém, hogy eltűnt az egyik kutyája reggelre. Átmentünk a szomszédhoz, de sehol nem találtuk meg nála. Viszont nagyon vigyorgott és örült, hogy eltűnt az egyik kutya. Azt mondta, hogy reméli a másiknak is ez lesz a sorsa.


Most nem tudom mit gondoljak, de lehet, hogy tényleg megette? Két nap alatt képes lenne erre? Mit lehet tenni?



2013. aug. 19. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
ha nem is ette meg, de lehet eltüntette.Tenni meg nem tudtok semmit, hiszen nincs bizonyíték.
2013. aug. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
A következő a nagyika lesz. Nagyétkű a szomszédod.
2013. aug. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Akár az is elképzelhető,hogy megette.Én személyszerint két embert is ismerek akik kutyát esznek.
2013. aug. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Rohadna meg az ilyen.

Nem hiszem,legalábbis remélem,hogy nem megette.

Talán ha az lett volna,akkor nem azt mondja,hogy "reméli,hogy a másik is el fog tűnni".

2013. aug. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, vannak beteg emberek. Nekünk a hátsó szomszédunk előszeretettel vadászta le a macskákat és dobálta át hozzánk. De ez ellen sajnos tenni nem lehet.
2013. aug. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 JulesM111 ***** válasza:
44%

Kedves Kérdezö,


Arra nem goldoltál, hogy a szomszéd agyát igen csak felhúzhatta éveken át, hogy nincs egy nyugodt perce sem a kutyaugatás miatt?

Németjuhászok a nagyinak, ez volt marhaság...

2013. aug. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Gyémántlány ***** válasza:
Idegesítette a kutyaugatás? Ez nem ok arra, hogy bármilyen módon "eltüntesse" a nagyid kutyáját! Nem sok mindent tehettek, hiszen bizonyíték nincsen, én a helyetekben állatorvosnál tetetnék a még meglévő kutyusba valamilyen csipet, hogy tudjátok, hol jár, vagy mi lett vele, ha eltűnne a kertből. A szomszédok ilyenek, mindenben találnak valami kivetnivalót, meg kell vele szüntetni a kapcsolatot, pl. ültessetek fákat a kerítés mellé, és akkor nem lát át hozzátok! Egyik ismerősöm is rosszba volt a szomszédokkal, és valami, aminek köszönhetően nem láttak be hozzájuk a szomszédok, sokat segített! Megszűnt a kapcsolatuk ennek hatására.
2013. aug. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Engedd rá a másik kutyát sutyiba hogy kicsit csócsálja meg

Éy mond hogy véletlen megszökött

2013. aug. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!