Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is kevés szerény és alázato...

Ti is kevés szerény és alázatos embert ismertek? Szerintetek a boldogság kulcsa lehet az, ha az ember félreteszi az egóját?

Figyelt kérdés
2016. jún. 19. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert az jobb, ha más ártatlan embereket basztatsz és tönkreteszed az életüket?
2016. jún. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

"Ti is kevés szerény és alázatos embert ismertek?"


Nem. Én egyet sem ismerek.


"Szerintetek a boldogság kulcsa lehet az, ha az ember félreteszi az egóját?"


Csak az a kulcsa. Kivéve persze ha nem basztat a sok kifehéredett magyarnak hazudott g.e.ciskedő arab.

2016. jún. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én talán önbizalomhiányból adódóan, de általában alázatos vagyok, és nem szeretem ha dicsérnek, nem tudok mit kezdeni vele, nem szoktam nagydobra verni a saját teljesítményemet/sikereimet(ez talán hasonló a szerénységhez? nemtudom). Mindenesetre én nem érzem így jól magam, mert sokszor nem érem így el amit akarok. Nem vagyok eléggé rámenős, az alázat pedig nem feltétlenül jó minden esetben. Tehát nem biztos, hogy ez így önmagában megfelelő a boldogsághoz. Szerintem a boldogsághoz való út a vágyak elhagyásában/elengedésében, és önmagunk és mások szeretetében, elfogadásában keresendő
2016. jún. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem. Ha valaki félreteszi az egóját és úgy él, akkor ő nem ezzel nem ezen a világban, hanem egy álomvilágban fog élni, ami lehet, hogy megadja neki a boldogságot, de átverik, kihasználják, hülyének nézik általa, az tuti. Épp ezért inkább jobb a szürke valóság...
2016. jún. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen keveset.

Egyik kulcsa lehet de nem feltétele és ez nem feltétlen tesz boldoggá.

2016. jún. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!