Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mennyivel könnyebb...

Szerintetek mennyivel könnyebb egy olyan ember élete aki alapban, gazdag és szép?

Figyelt kérdés

Így született, nem kellett megerőltetnie magát egyikért sem. Valamint a szülei okos emberek, akik kiskora óta tudatosan nevelik, ettől függetlenül nem várják tőle, hogy orvos, ügyvéd legyen, hanem azt mondják hogy azt csinálja ami érdekli és boldoggá teszi... Egyszóval nagyon jó szülők.


És jóképű/szép (a nemétől függően) Szerintetek menyivel könnyebb egy ilyen ember élete, menyivel van több esélye a boldogságra mint egy átlagos embernek, vagy mint a szöges ellentétének (vagyis csúnya, nyomorúságos sorsú, szegény)?



2015. jún. 10. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindig,minden körülmények között könnyebb neki!
2015. jún. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Neki is ugyanugy vannak problemai mint barkinek. Csak mas jelleguek.
2015. jún. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De ezek közt a problémák közt nincs olyan, hogy elkezdeni se tudja az önmegvalósítást, a neki való, alkotó és fejlődő, kiteljesedett emberi életet.
2015. jún. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attol meg a problema neki is problema. Sokan ezt nem ertik meg.
2015. jún. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem beleillek a leírásba. Fiatal, gazdag családból származó, helyes nő vagyok. Mindenem megvan, mindent megszerzek magamnak, amit szeretnék, a karrierem felfelé ível, sok mindent elértem már annak ellenére, hogy még egészen fiatal vagyok. Egy gondom van: nincs kapcsolatom és néha nagyon hiányzik. És ahogy elnézem a helyzetet, még jó ideig nem is lesz... Tudom, hogy ez hülyeségnek tűnik, de elég rossz érzés.
2015. jún. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó! Ez nem hülyeség... Miért is lenne az? :)

Ettől függetlenűl én úgy gondolom, hogy aki úgy van mint te annak mindenesetben könnyebb az élete. Pl. kettőnk között annyi a különbség, hogy te mentesűlsz bizonyos problémák alól, én nem igazán... De az igaz, hogy egy gazdag, szép embernek is lehet, pl. szociális fóbiája, de nekem is. Viszont olyan akadályokba te nem ütközől, hogy nem tudsz megvenni egy hangszert, stb. Sokakat ennyi választ el a normális élettől akár a gazdagságtól... Valmint aki jó nő/ jó pasi azt a társadalom alapvetően szereti és, hogy ez megváltozzon tenie kell valamit. Aki viszont csúnya annak ez pont fordítva van és azért kell megdolgoznia, hogy elfogadják. Egyébként a fent leírt 3 dolog (pénz, szépség, szülőitámogatás) mind nagyhatalom, de én spec. az utolsót választanám (ha csak 1et lehetne)... Egyébként Szerintem a 3. válaszoló látja jól a helyzetet.

2015. jún. 11. 14:27
 7/7 anonim ***** válasza:

"Attol meg a problema neki is problema. Sokan ezt nem ertik meg."


Én értem. Arra célzok, hogy akkor is könnyebben van. Ők ezt nem szeretik megérteni, csak az a rohadt spleen van.

2015. jún. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!