Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért annyira pofátlanok a...

Miért annyira pofátlanok a kutya tulajdonosok, hogy annak ellenére, hogy kivan téve a "Ne szarattasd ide a kutyád", mégis ott a nagy tankcsapda pont a plakát alatt? És akkor hajrá magyarok, mert mi vagyunk a nagy magyarok, egymás orra alá szarunk?

Figyelt kérdés
2016. jún. 19. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Miért olyan pofátlanok az emberek, hogy ki van téve a tábla" Szemét lerakása tilos! ", mégis ott a tábla szomszédságában a kerti hulladék, a felújítás szemete, a család szemete, stb?

Vagy "dohányozni tilos! " Betartják? Nem sokan.

2016. jún. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Egy ilyen bicskanyitogato stilusban megfogalmazott uzenet ala mar csak azert is odaszaratnam.
2016. jún. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Azért,mert bunkók. Én utána felnyalatnám a gazdival a kutya trutymóját.

A gyerekek meg a parkokban játszanak.

Ilyenek a Magyarok.

2016. jún. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Mert megtehetik. Nincs ott senki, aki megbüntetné őket és nem érdekli sokukat a szabály. Nekem pl. ma majdnem kiharapott egy darabot a lábamból egy kutya, mert a gazdája nem rakott rá szájkosarat. Ha nem vagyok elég gyors, akkor az ügyeleten fekszek. Reakció a gazdától: Egy unott bocsi.

Iq teszthez kéne kötni a kutyatartást.

2016. jún. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Ez egy felesleges provokatív kérdés semmi más, ezért te se érdemelnél különbet csak egy szart.


Az emberek meg hülyék, én mindig összeszedem a szart a sajátom után, de másoké ott villog, ha az enyém véletlenül elmegy mellette, mivel a kutyáknak szokása megvizsgálgatni, és valaki meglátja még be is pofáznak, hogy miért oda szaratom. Mert annyi esze nincs, hogy felfogja az nem az enyém.

Fel szoktam ajánlani, hogy idejöhet ízlelésvizsgálatot végezni a szar és a kutya segge alapján.

2016. júl. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Azt én kérem ki magamnak, hogy a kutyagumit hívod tankcsapdának...
2017. máj. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 balra a 2. ajtó xDDD
2021. dec. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!