Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfi létemre képtelen vagyok...

Férfi létemre képtelen vagyok férfiak társaságában megmaradni anélkül, hogy ne szedjenek cafatokra. Hogy lehetne ezt kiküszöbölni?

Figyelt kérdés

Amit nem árt tudni rólam:


Mindig is teljesen őszinte, szókimondó, filozofáló, gondolkodó, komoly ember voltam, emellett nagyon érzelmes és intellektuális.

Általában elfogadó, toleráns, türelmes vagyok, nem szoktam elítélni, csesztetni idegen embereket, ahogy azt mások teszik. Nincsenek flusztrációim, komplexusaim, amiket másokon vezetnék le.

Könnyű megbántani. A stílusom olyan amilyen. Néha nagyon nyersen reagálok, de amit mondok az igaz. A meglátásaim helyesek. Hülyeségeket nem szoktam beszélni, kivéve ha poénkodós a hangnem. A humorom nem éppen alpári, szóval ha valaki beszarik, behugyozik, kötőszóként használja a g*€i és b@$zdmeg szavakat, az nekem valahogy inkább kiábrándító, mint vicces.

Ehhez kapcsolódik maga a kérdésem.


Ha négy szem közt kell dumálni egy nem túl kifinomult, durva emberrel, megoldom, nincs nézeteltérés, barátságos vagyok,de inkább csendben marad az illető, mint hogy felvállalja önmagát. Önmagukban nem b*$zogatnak senkit érdekes módon.

Ha viszont ilyen komolytalan, baromkodós, egymást csesztető társaságban kell lennem, akiknek én a teljes ellentétük vagyok, akkor mindig én leszek az akinek nem tetszik a pofája. Nem tudok mit kezdeni a helyzettel, nem tudom őket kezelni. Teljesen megváltozik a viselkedésük, nyilván a tesztoszteron hatására. A mindenkinek neki ugró, minden fűcsomót megjelölő agresszív kutyákra hasonlítanak, akiknek csak az számít, hogy a többiek szemében nagynak tűnjenek,még ha ehhez meg is kell alázni valakit, aki általában én vagyok...

Semmi értelmes, komoly hozzászólásom nem lehet, a legjobb ha csendben maradok.

Nők társaságában viszont minden tökéletes, nagyon jól tudok velük kommunikálni, általában szeretni is szoktak.

Oké, ez tuti hogy másoknak is megy, mert színészkedni bárki tud. El lehet hitetni az adott nővel, hogy kifinomult, gyengéd úriember vagy, aki végtelenül türelmes, és sosem agresszív, aztán ha eltűnik a csaj, megy vissza az állatok közé… Én viszont tényleg csak velük érzem jól magam. Sokkal békésebbek, nem akarnak minden áron nekem támadni, lehet velük érzésekről is beszélni, nem néznek gyengének amiatt hogy nem vagyok olyan állatias viselkedésű, durva, mint a férfiak többsége.


2016. jún. 20. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

"Nincsenek flusztrációim"

Ugye ez csak elírás? Ugye?!

2016. jún. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De hát most akkor mi a kérdés? Szóval mi a célod, mit szeretnél?


Nekem úgy tűnik nincs sok gond veled, csak az, hogy mindenkinek meg akarsz felelni. Vagyis abból amit leírsz az jön át, hogy azt akarod, hogy az alpári banda egyenrangúnak tekintsen, oda figyeljen rád is, vagy én nem tudom.

Nézd ha ők ilyenek, szerintük így jó, akkor te nem fogod tudni megváltoztatni őket, hogy legyenek olyanok mint te, és ne olyan züllött dumájúk. Te meg csak nem fogsz a kedvükért lezülleni.

De miért is kell? Kötelező neked velük jóban lenni és benyalni? Nem tudsz meglenni nélkülük? Nem tudsz rendes barátokra lelni? (Dehogynem, hisz a nőkkel jól elvagy, akkor?)


Ők olyanok, te ilyen vagy, én is rád szavazok... Nem egyszerűbb nélkülük? Miért zavarnak ennyire?????

2016. jún. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
(jaja, ahogy az Első írja, valami azért csak frusztrálhat téged... szerintem is, különben nem izgatna az ügy.)
2016. jún. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2# Igen, tényleg nem kéne megfelelnem ilyen embereknek, de néha muszáj közöttük lenni, pl munkahely miatt, és már unom, hogy 10 percig tudok színészkedni, aztán valamivel lebuktatom magam, és onnantól kezdve annyi az egésznek. Hátrányos magamra nézve ennyire jólelkűnek lenni... Sokkal több a hátrányom belőle, mint hasznom.
2016. jún. 20. 13:43
 5/7 anonim ***** válasza:

mert te vagy a legszerencsétlenebb, teli komplexussal etc..

ez ilyen, majd elmulik :)

2016. jún. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Munkahelyen a munkádat kell végezni, nem társasági életet élni...

Hány éves vagy amúgy????


A munka az munka, kapsz érte pénzt és mész haza. Otthon meg a barátaiddal legyél jóba és kész. Persze ha valakit célzottan szekálnak és kikészítenek az más, de nem tudom milyen munkahely lehet, ahol ennyire befolyásolni tudnak mások. Ha annyira rossz, inkbb nézz más munkahely után.

2016. jún. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján sokkal közvetlenebb vagy, mint az megszokott. Ez pozitív tulajdonság, de mint minden más pozitív tulajdonság, a bunkókat sértheti.

Egy rossz légkörben, egy nem neked való munkahelyen falra hányt borsó ezt a jó tulajdonságodat csillogtatni, népszerűsíteni. Egyszerűen húzódj vissza a csigaházadba és ne akarj az ilyen emberekkel közvetlen viszonyt! Tanuld el a többiektől, a kollegáidtól a fapofát, azt jóvan!:)

És csak addig dolgozz ilyen helyen, amíg feltétlenül muszáj! <3

2017. máj. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!