Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit akar most tőlem? Van egy...

Viven kérdései kérdése:

Mit akar most tőlem? Van egy fiú osztálytársam aki alandoan bámul;utánam megy mindenhol ott van. Szerintem bejövök neki;decemberben vettem észre de mondogattam hogy bekepzelem.

Figyelt kérdés

Egyre több eset után biztos nagyon.Nagyon kényelmetlenül érzem magam;az az állandó bámulás és amikor épp oda nézek és egymás szemébe nézzünk olyan kellemetlen (kitudja mit gondol ilyenkor)Nem értem hogy miért nem lép . beszéljen velem (nem kell ő nekem )De mit akor így elérni???Ezt miért csinálja?Szórakozik?Nem hinném a fiuk gyakran csesztetik azal hogy menjen szerelméhez (a nevem hozzá mondva)

15/l



2016. jún. 22. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Tipikus tinirinya. Hadd bámuljon, majd megunja. Ha úgyse érdekel téged, nem tökmindegy?
2016. jún. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen mindegy.De aljon elém mondja meg hogy mi van én szépen elmondom hogy ő nem érdekel és nyugalom lenne.Tovább nem csinalna mert egobb lenni neki.Képzeld el minden nap minden hová megy velem;néz majd kilyukaszt "kellemesebb" érzés nincs.Azért ez már túlzás.Semmi a bajom lenne hogy bamulna egy kicsit de ez sok...Így mit is akkar ha nem csinal semmit lehet nekem is tetszik (de nem) akkor ez menne a végtelenségig...
2016. jún. 22. 20:54
 3/7 anonim ***** válasza:

minden nap mindenhová megy veled?

Ezt fejsd ki jobban...nem úgy volt hogy csak bámul egész nap és nem szól hozzád?

2016. jún. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Így mit is akkar ha nem csinal semmit lehet nekem is tetszik (de nem)"


Te érted magad?

2016. jún. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elmegyek egy másik osztályba neki is kell hirtelen;elküldenek a tanárok ő is jön utánam a folyosón;megyek az osztályban beszélgetni oda jön közel (közben a fiukal beszel)és hallgatózik.Mögém ül néha órára és állandóan felkelti a figyelmet magára (tanár szidja johogy hátra nézek)Direkt csinálja a cirkusz t hogy mellem ultese a tanár(első padban ülök)Nem tetszik értem hogy mit írok de felteteleteskent írtam
2016. jún. 22. 21:51
 6/7 s55 ***** válasza:
Valószínűleg tetszel neki, csak tudja hogy nem igazán foglalkozol vele, és biztos ezért nem mer lépni mert tudja hogy úgy is kudarcot vall. Lehet, hogy abban bízik hogy ha sokáig csinálja egyszer majd észreveszed, de az is hogy egyáltalán nem is akar összejönni veled csak szeret nézni meg a közeledben lenni.
2016. jún. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2016. jún. 27. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!