Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is nagy hátrány...

Szerintetek is nagy hátrány hogy így hívnak?

Figyelt kérdés

A szüleim elég meggondolatlanok voltak mikor ezt a nevet adták nekem.Nagy Árpád.Elég sűrűn van hogy még hivatalos helyeken is mosolyognak mikor megmondom hogy hívnak.Ez számomra egy kicsit kellemetlen.Lehet nevet változtatni vagy ilyesmi?Mi a véleményetek?

28/F



2016. jún. 26. 15:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szép neved van - nem értem, mi a baj. Lehet változtatni, persze.
2016. jún. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Csak a gyerekeknek vicces, hogy nagyárpinagyárpinagyár.

Lehet változtatni, kérdés, hogy biztos akarod?

2016. jún. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Igen.Már nagyon sokszor megfordult a fejemben hogy megváltoztatom e nevem.Sűrűn mosolyognak mikor megmondom a teljes nevem.Leginkább a nagyárpinagyárpinagyár miatt.Ti mit tennétek a helyemben?
2016. jún. 26. 15:55
 4/23 anonim ***** válasza:
91%

jaj, 2-es ilyen baromság fel sem merült - de hát ebből az idétlen korszakból kinőnek, aki meg, nem azzal miért is kéne foglalkozni? A név szép - ha változtatni akarsz, lehet egy személynevet is középre tenni - és továbbra

is az Árpádot használni. pl Nagy György Árpád

2016. jún. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
Nagyfiú vagy már, vagyis férfi, én fiatalabb vagyok nálad, úgyhogy nem mondhatom, hogy nagyfiú. Szerintem ne törödj vele, viccelődj te is mintha nem érdekelne, és akkor elvesztik az érdeklődésüket a poénkodásban. Én nem cserélnék nevet a helyedben.
2016. jún. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Roland G. ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem!
2016. jún. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nem zavarna ha nem kerülnék néha kellemetlen szituációba.Az utolsó csepp a pohárba az volt mikor épp hivatalos ügyet intéztem és a hölgy akárhányszor ránézett a nevemre a papíron, elkezdett mosolyogni és közben rám nézett.Nekem meg égett a pofám.De köszönöm!Megfogadom a tanácsot és talán felveszek egy másik nevet az Árpád melle.:)
2016. jún. 26. 16:09
 8/23 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem csak beképzeled.
2016. jún. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Számomra megdöbbentő lenne, ha amit itt sokan állítanak, hogy felnőtt embereknek még hivatalos helyen is az jut eszébe hogy "nagyárpinagyárpi..", igaznak bizonyulna. Komolyan mondom a válasz elolvasása nélkül én személy szerint a kérdést

se értettem. Azt vártam hogy Puncz Irén vagy hasonló erre ezt látom h "szerintetek nem rossz, mer sokszor kiröhögték stb.: Nagy Árpád" mondom "mivan". Aki nincs szellemileg egy átlag 12 éves szintjén azért nehogy megváltoztasd. Mindjárt kiírom hogy szerintetek megbáltoztassam a nevem, elég kínos meg minden stb.: Kovács János.

2016. jún. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg szőke a vezetéknevem és barna a hajam. Mindenki elsüti azt a viccet, hogy "Dehát te nem is vagy szőke!". és ennyi. Valahogy nem tud érdekelni. Téged miért zavar?


Lehet, hogy a hölgy nem is a neveden mosolygott, hanem csak próbált jelezni, hogy bejössz neki. :3


Vannak sokkal gázabb nevek (tényleg nagyon gázak, volt olyan amelyiket meghallottam és sírva nevettem), mégsem változtatják meg őket.

2016. jún. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!