Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket zavarna, ha zuhanyzás...

Titeket zavarna, ha zuhanyzás közben egyik családtagotok bemenne WC-zni?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm összejött valakivel és most költöztek össze. Egy hete mesélte, hogy épp zuhanyzott, amikor a párja bement a fürdőbe és kakilni kezdett. A barátnőm kiment a fürdőből azonnal és amikor kijött a párja, leteremtette.


Engem meglepett. Jó, ha zuhanyzok, ne legyen átjáróház a fürdő, de ha a családtagomra rájön a hasmenés vagy majd bepisil és berohan egy "bocsi, nem bírom tovább" kiséretében, zuhanyoznék tovább, hagynám, had csinálja a dolgát, nem csinálnék cirkuszt.

Már volt, hogy zuhanyoztam és apám közben beszólt, hogy ne haragudjak, de most be kell jönnie, nem zavart, én tovább zuhanyoztam, ő meg wc-zett.


A barátnőm szerint ez elfogadhatatlan és várja ki mindenki a sorát.


Hogy vagytok ezzel?



2016. jún. 27. 19:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem zavarna, igaz, csak a párommal lakom együtt s egyikünk sem intézi pokolian büdösen efféle dolgait, azt azért megértem, ha valakit az zavar.

Nekünk teljesen normális, hogy bemegyünk, ha dolgunk van, sőt, mi képesek vagyunk beszélgetni is a wc-n ülő másikkal, ha annak komolyabb dolga van ott, úgyis becsukja az ajtót (alapesetben nyitva van az ajtaja, különböző okokból, pl. egy fűtőegység van az alsó szintre, egyszerűbb így, úgyis sokszor kell a mosdó, a fürdő pedig kicsike. a párom anyjánál nincs is ajtaja a fürdőnek, az is kicsi s ablaktalan is. függönye van).


Elmélyült nagydolgot kivéve semmit nem teszünk a fürdőben, ami miatt ne jöhetne be a másik.

2016. jún. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Friss kapcsolatban tényleg illúzióromboló, ha a párunkat szarni látjuk..
2016. jún. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%

Hozzám tuti nem jönne be senki, alapból zárom az ajtót..

És én gusztustalannak meg felfoghatatlannak tartanám az egészet.. Felnőtt ember.. bírja ki.. Ha a fenti velem megtörtént volna, már nem lennénk egy pár..

2016. jún. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Blade Bone ***** válasza:
49%
Bezárom az ajtót, dee amúgy sem tűrném, hogy akkor ott valaki bebüdösítsen, és ők sem. Olyankor fürdünk, mikor senkinek nincs ilyen ügye.
2016. jún. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez attól függ.. Ha mondjuk 16 éves lány létemre apukám minden héten lát meztelenül, hát akkor jöjjön Istenem:D Viszont ha 3 éves korom óta nem látott és én sem látom őt, akkor ne jöjjön be kakilni.
2016. jún. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
nem laknék 1 percet se olyan házban, ahol a zuhanyzó és a wc egy légtérben van.
2016. jún. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha sürgős, akkor sürgős. Ha megoldható, kiabáljon be és akkor igyekszem befejezni a zuhanyzást és kimenni, de ha egy percig sem várhat, akkor ez van. Azt mégse várhatom el senkitől, hogy csurgasson vagy tojjon be, mert én zuhanyzom.
2016. jún. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%

Mennyi álszent fsz, besírok :D


Nem zavarna.

2016. jún. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%

Inkább szarjon be az ipse?


Végül is, tényleg sokkal frusztrálóbb kibírni azt a 10 percet zuhany közbe, mint felmosni a nappalit a szarból.

2016. jún. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%

A széklet- és vizelettéma igenis sokaknak gáz dolog, nekem is...nincs benne álszenteskedés. Egyszerűen mások vagyunk. Ha megoldható lenne bárhogy máshogy, én spec. vevő lennék rá. Azt sem érem fel ésszel, hogy lehet eleve tudatosan újsággal fél órát ülni a klotyón abban a szagban...én szabályosan, mikor már kinn lóg a vége ( túloztam...szándékosan ), akkor megyek el és pittyputty végzek.

Meg is őrülnék attól ha akkor kéne bemennem valahová, mikor valaki ott van, akár zuhanyzik, akármit csinál. Az meg, hogy face to face szagoljam más cuccát, dolbiban halljam az ezzel járó gázok távozásának hangját, hát lefolynék a lefolyón.

Igen, gáz.

Tessék egy másik wc-t vagy egy másik zuhanyzót csinálni valahogy, hogy pánikhelyzetben ne másszunk már bele a másik személyes terébe.

2016. jún. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!