Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem képesek naponta...

Miért nem képesek naponta legalább 1-szer fürdeni/zuhanyozni az emberek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 29. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
3 napja nem mentem ki a házból, minek fürödjek? :D
2014. júl. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jó oké. de hogy képesek úgy kimenni az utcára meg felszállni a buszra/villamosra, hogy nem fürödtek legalább az előző napon este? :D
2014. júl. 29. 12:17
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Mondjuk mert éjszakások. Az egy jó érv lehet.
2014. júl. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Én old spice-t használok: 72 óra izzadás gátlás, szagmentesítés. Legalábbis a reklám szerint....

És még nekem sem panaszkodtak: elég 3 naponta befújnom magam.

2014. júl. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#1-es és #4-es: Egy dezodor még nem helyettesíti a fürdést. Fürödni, akkor is kell, ha nem megy el otthonról az ember. Ez nem csak amolyan "kötelezettség", hanem higiéniai eljárás is. Sokkal könnyebben elkaphat fertőzéseket az, aki nem fürdik, bőrbetegségek alakulhatnak ki stb.
2014. júl. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Én is van hogy 2 napig nem mozdulok ki itthonról, akkor nem feltétlen fürdök. Viszont mielőtt elmegyek mindenféleképp.
2014. júl. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Fürödjön az, aki lusta vakarózni!
2014. júl. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!