Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy rühellek...

Normális, hogy rühellek ruhaboltokba járni, mint barátnős program, LÁNY létemre? Részletek lent

Figyelt kérdés

Ha bemegyek egy ruhaboltba, mert kéne pár új gönc, mindig egyedül megyek és azonnal meglátom, mi tetszik és mi nem. Ami tetszik, felpróbálom, ha jó rám, megveszem. Túl gyakran am nem járok ruhaboltokba, csak ha már tényleg vészesen kéne pár új ruha vagy valamire kell egy bizonyos ruhadarab, amim nincs otthon. Kb 4 évente vásárolok így új ruhákat. Van olyan ruhadarabom, ami 10 éve megvan és még mindig hordom és a munkahelyemen mondják, hogy milyen gyönyörű kis ruha.


De egyszerűen rühellem, amikor a barátnőm elrángat ruhaboltba. Úgy spontán nem hív fel természetesen, hogy "Szia, megyek ruhát venni, jössz?" mert tudja, hogy utálom a ruhavásárlást, de van, amikor sétálunk az utcán, beszélek hozzá és látom, hogy már egyáltalán nem is hallja amit mondok, mert megakadt a kirakatban egy ruhán a szeme és kéri, hogy csak azt az egy ruhát menjünk be megnézni és bemegyünk, ő beáll az ajtó mellé, elkezdi nézni az egymillióból az első polcot, én, hogy ne unatkozzak, végig járom a boltot lassan, végig nézem a dolgokat, visszaérek és még csak a második polc elejét nézi... És nagyon unalmasnak találom, mert ott vagyunk fél vagy néha háromnegyed órát, már kimegyek a boltból, leülök egy padra, a telefonom nyomkodom és szétunom az agyam. Ha meg rászólok, hogy csak egy ruháról volt szó, rám morog, hogy ne sürgessem.


Pár ismerősöm szerint eléggé gáz, hogy lány létemre így utálom a ruhaboltokat és egy lány igenis viselkedjen úgy, mint a barátnőm, ha meglát egy ruhát és jogosan morog rám, amikor rászólok.


Szerintetek is nagyon gáz, hogy lány létemre így utálom a ruhaboltba járást?



2016. jún. 28. 18:07
 1/6 Inessential ***** válasza:
100%

Normális.

Nem gáz.

2016. jún. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyere velem gitárboltba :D
2016. jún. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóképpen vásárolok: tudom mi kell, bemegyek, megkeresem, felpróbálom, ha jó megveszem és go. Ha a barátnőm ezt csinálná, én megmondanám neki, hogy oké akkor én megyek mert nincs fölös egy órám őrá várni.

Én egyébként könyvesboltban és művészellátóban tudok így elveszni de ezekre a helyekre mindig egyedül megyek.

2016. jún. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én a Fressnapfben veszek am így el :D , ahogy írta az előző két válaszoló, de én sem viszek magammal senkit, ha meg egy találka közben szúrok ki valamit egy állatos bolt kirakatában és nem akarok hazamenni és visszacaplatni hiszen akkor épp 2 lépésnyire van, akkor bocsánatot kérek a társamtól, bemegyek, megnézem közelebbről, ha kell kifizetem, és kimegyek a boltból, 3 perc összesen, nem tartom fel az illetőt hogy soha nem jövök ki a boltból. De mondták az ismerőseim hogy más az, ha valaki ruhaboltban veszik így el és nem lehet kirángatni, egy nő legyen igenis ilyen és nő létemre ne a fressnapfben vesszek el, hanem inkább ruhaboltban.


Akkor megnyugodtam, hogy ez természetes és nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Ment a zöld pacsi!

2016. jún. 29. 18:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel baj, én se szeretek órák hosszát ruhák közt nézelődni, pedig szeretek kombinálni a ruhákkal, szeretek szépen divatosan de szolidan öltözködni. Én sosem járok barátnőimmel plázázni meg ilyenek. Amilyen ruhát tudok azt neten rendelem meg itthon gép előtt kényelmesebb nézelődni meg nekem szerencsére mindig stimmel a méret és jól is állnak rajtam főleg az egybe részesek. Fürdőruha vásárlásnál voltam egyedül úgy hogy az egyik barátnőmmel mentem nézelődni, akkor akartam venni egy laza farmerszoknyát és a barátom is megkért hogy vegyek neki egy teljesen sima olcsó övet a munkásnadrágjához. Akkor én 10 perc alatt eldöntöttem hogy mi kell, szoknya próba elsőre jó volt, megtetszett kosárba raktam. Fürdőruhából én egybe részest viselek csak, sima normál sportosat vettem egyrészesbe mert én csak ezt tudom elviselni pedig az alkatom olyan hogy sok bikini áll jól rajtam, de nem szeretem. 10 perc alatt végeztem a barátnőm pedig 40 percig nézelődött és olyan ruhákat is felpróbált amit nem is akart rögtön megvenni csak kíváncsi volt, én meg kb untam az egészet.


Ha a barátom akar ilyen helyre menni vele örömmel megyek mert tudom hogy max negyed óra alatt végzünk, mi akkor mindig ketté vállunk, megnézzük mi kell, próba és pénztár, nem szenvedünk sosem. Egyedül akkor tartott sokáig amikor a barátom nem talált magának normális farmert akkor én is keresgéltem neki de azzal nem is volt gond. A barátom a pólók vásárlását rám bízza sokszor mert egyforma az ízlésünk nekem meg útba esik 3 üzlet is, megkeresem ami jó lehet neki, megveszem és ennyi.

Én nagyon egy üzletbe se szeretek járni órákig nézelődni mert nem az én stílusom. Interneten ha vásárolok akkor is csak akkor nézem a dolgokat órákon át ha nincs konkrét ötletem mit kéne vennem pl ajándéknak de ha meglátok valamit és tudom hogy az pont jó akkor nyilván megrendelem, de ez sem jellemző rám. Én midig tudatosan vásárolok és ezzel időt és energiát is megspórolok.


Anyám volt az aki szeretett nagyon vásárolgatni ruhákat, gyerekként akkor döntöttem el hogy nem leszek ilyen, és nem is lettem ilyen. Amúgy se szokásom gyakran ruhát vásárolni, a szomszédomnak van turkálója mindig otthon szelektálja ki mi az ami eladható és mi az ami nem, legtöbbször a nagyon normál egyszerű ruhákat külön zsákba teszi és leadja a helyi vöröskeresztnél hogy adják oda a rászorulóknak, a gyerek, baba ruhákat erre szakosodott üzletben adja le mindig, a különlegesebb, egyedi ruhákat pedig ő adja el, nekem mesélte hogy kis jótékonykodással veszíteni valója nincs mert azokat a ruhákat nem tudja mindig eladni mert sokan az egyszerűbbeket kínaiban veszik meg újonnan inkább és ennyi. Akkor időnként ha sok bálát kap akkor átszokott hívni segíteni válogatni meg pakolni, cserébe ami nagyon megtetszik azt megtarthatom fizetségként, általában nekem ez jobban bejön mert ott eldumálgatunk, elhülyéskedünk és mégis kényelmesebb.

2016. júl. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fressnapfban? Milyen állatod van?
2016. júl. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!