Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » "Ciki", ha nyáron sokat...

"Ciki", ha nyáron sokat szeretnék könyvtárba járni, művelődni?

Figyelt kérdés
Eltökélt vágyam idén, hogy szeptemberben műveltebben és olvasottabban térjek vissza az iskolába. Tökéletesnek találtam a nyarat e célra. Viszont a velem egykorúak megítélése szerint "ciki", hogy én ilyen programot tervezek nyárra. Bár ez abszolút nem tántorít el, kíváncsi lennék a véleményetekre. Tényleg jobb volna egész nyáron otthon gubbasztani és eszetlenül "lájkolni", bulizni, vagy inkább olvasni és művelődni? Ezért lenézhetnének engem? Mit gondoltok róla? 14/L

2013. jún. 6. 16:28
1 2
 1/13 Antimod ***** válasza:
100%

Mások véleményére adsz többet vagy a sajátodéra?

Ha az első, akkor az én véleményem pl. az, hogy tedd azt, amit jónak látsz. Remélem, most 1-1, és a saját elképzelésed alapján döntesz. :)

2013. jún. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, mint említettem, egyáltalán nem érdekel, mások mit gondolnak erről, csak kíváncsi voltam más emberek véleményére. :)
2013. jún. 6. 16:45
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, és nem fognak lenézni emiatt. Persze a plázacicák (mindkét nem) szemében stréber és lúzer leszel, de komolyan az ő véleményük érdekel? Inkább örülj neki, hogy pozitívan tűnsz ki a tömegből.
2013. jún. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
A mai világban SZINTE mindenkit ,,lestrébereznek,, aki tanulni és művelődni akar, de ne foglalkozz tarts ki az elképzelésed mellett. olvasás mellett i lehet néha lazítani és bulizni is akár... :) Én is sokat olvasok, jók a jegyeim (remélem idén is évfolyamelső leszek :D )néhányan kiközösítenek irigységből, néhányan utálnak is, de nem érdekel.
2013. jún. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Örülök hogy vannak még hozzám hasonló gondolkodású emberek... Egyébként én nem szeretnék bulizni járni abszolút, nekem kikapcsolódásnak a klasszikus zene hallgatás vagy barátokkal való találkozás is egyaránt megfelel. :)
2013. jún. 6. 16:58
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenéznek, így jártak. Aki szemében ciki az olvasottság, az jobb, ha meg sem szólal. Bár én nem csak nyáron járok könyvtárba, hanem állandóan.

Viszont: ha valaki egész nyáron otthon gubbaszt, az nem jár bulizni:)

2013. jún. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért a sportot és a pihenést se hanyagold el nyáron, az is fontos. Ha az is lesz, akkor nem szóltam, jó mulatást a könyvtárhoz :)
2013. jún. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Az a ciki, hogy ilyet kérdezel, de lehet, hogy csak a korosztályod szocializációja változott meg, és ennyire elferdült a reális értékrend. NEM CIKI, SŐT!:O Persze ez mindenkinek csak egy opció, barátkozz olyanokkal, akiknek hasonló a véleményük a tiedhez. :)

18/L

2013. jún. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
De jó ilyet látni! :) Nagyon helyes, hogy nem hagyod magad eltántorítani. Irigyelhetnék a többiek, hogy mennyivel gazdagabb leszel az olvasmányaid által.
2013. jún. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

VÉGRE EGY ÉRTELMES EMBER!


A korosztályod manapság sajnos nem dúskál az ilyenekben. Ne hagyd magad eltántorítani, tedd, amiről te magad is tudod, hogy helyes! :)

2013. jún. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!