Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vagyok vele úgy, hogy...

Csak én vagyok vele úgy, hogy soha nem szeretnék gyereket vállalni, csak azért, hogy ne örökölje a rossz génjeimet?

Figyelt kérdés

Mondjuk ez a veszély egyáltalán nem fenyeget, mert még sosem volt barátnőm. Lehet, hogy az ebből eredő depresszió mondatja velem, de én sosem akarnék gyermeket vállalni, hogy ne örökölje azt a sok rossz tulajdonságomat. Csak úgy röviden, amit utálok magamban: magasság, kislányos csontozat, kicsi fej/láb, rossz szem, lassú felfogóképesség és motiválatlanság.

Ezek együttesen is elég komoly problémát okoznak egy embernek, de ha pluszban még egy nem ismert genetikai rendellenessége, ne adj Isten fogyatékos lenne...Hát azt szerintem nincs értelmes ember, aki képes lenne feldolgozni. Véleményem szerint a gyerekvállalás egy nagyon komoly felelősség és nem szeretném, ha ezen problémák miatt a gyerekem felnőtt korára ugyanolyan komplexusos és depressziós legyen, mint én.



2016. jún. 30. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az egyetlen. De mi a gond? Bnod sincs, akkor miert erdekel a tema, ha nem is aktualis?
2016. jún. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"Csak én vagyok vele úgy, hogy soha nem szeretnék gyereket vállalni, csak azért, hogy ne örökölje a rossz génjeimet?"

Valoszinuleg nem te vagy az egyetlen. Te dolgod.

2016. jún. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok, csak nőként.
2016. jún. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Attól amiért te selejtes vagy, még nem garancia rá, hogy a gyereked is az lesz.


Sőt legtöbbször szerintem mindig fordítva van, nagyszülőkre ütnek vissza a gyerekek.

2016. jún. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"Sőt legtöbbször szerintem mindig fordítva van, nagyszülőkre ütnek vissza a gyerekek"

---

Hát akkor ez sem hangzik biztatóan.

2016. júl. 1. 00:00
 6/11 anonim ***** válasza:
A saját tulajdonságaimmal nem lennének problémánk. De van olyan, hogy a gyerek a nagyapjára, vagy más rokonra hasonlít. Nekem pont ez lenne a gond.
2016. júl. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
Manapság senki sem akar gyereket a saját nyakára. Aztán, hogy ezt milyen köntösbe bújtatod, az már a te dolgod.
2016. júl. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Manapság senki sem akar gyereket a saját nyakára."

Akkor valamit nagyon bénán csinálhatnak az emberek, mivel napi 250 gyerek születik Magyarországon. Szerinted ezek az emberek még sosem hallottak fogamzásgátlásról? :D

2016. júl. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Olvasgass, utsó.

[link]

2016. júl. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Te meg gondolkozz.
2016. júl. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!