Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki mit csinálna ilyen esetben?

Ki mit csinálna ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk megbíznátok valakiben és egy számotokra fontos személyes ügy végkifejletével kapcsolatban tőle várnátok információt.( Mondjuk megbeszélitek,hogy leírja mi volt egy dologgal kapcsolatban valakinek a reakciója.)Ám a megbeszéltekkel ellentétben egy hét elteltével sem ír, hiába írsz rá, nem veszi fel a telefont(de előfordult, hogy foglaltat jelzett szóval nem valószínű, hogy történt vele valami, mert mással beszél)és azt sem tudnátok merre lakik, hogy megkeressétek c megoldásként.Ti mire gondolnátok ilyenkor?
2016. jún. 30. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ti mire gondolnátok ilyenkor? Mondjuk arra, hogy legkozelebb benne mar nem fogok megbizni!
2016. jún. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát az biztos,hogy nem bízok meg benne. Valószínű, hogy már nem is fog jelentkezni én meg így maradok dühösen, kétségek között.
2016. jún. 30. 21:02
 3/5 anonim ***** válasza:

attól függ.

ez üzleti,vagy személyes ügy?

bár a jellemtelenséget-a telefon fel nem vevése pedig az-nagyon nem tolerálom és az ilyesminek általában pofon a gyümölcse.

2016. jún. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy személyes jellegű a dolog és nem értem miért csinálja ezt.Én semmit sem ártottam neki és megbíztam benne.Múlt héten még együtt néztük a meccset.
2016. jún. 30. 22:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Szokj hozzá. Sajna sok ílyen van. Legalább kiszűröd a barátokat.
2016. júl. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!