Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mit tenne ilyen esetben ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit tenne ilyen esetben ha kialakulna? Nincs aktualitása a kérdésnek csak eszembe jutott és kíváncsi vagyok ki mit csinálna.

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy boldog párkapcsolatban élsz mondjuk már 1 éve. A barátnődnek sokkal magasabb az iskolai végzetsége mint neked, felsőfokú nyelvtudással rendelkezik , míg te alig beszélsz idegen nyelven. Namost lehetősége lett volna többször kimenni külföldre dolgozni ahol jól fizető állása lett volna, de nem ment ki mert együtt vagytok.Ezt soha nem tenné szóvá de téged zavarna.

Most újból lehetősége van kimenni külföldre , de a visszatartó erő te vagy.

Na és akkor a fő kérdés.

Mit csinálnál ha tudod hogy ha együtt maradtok akkor nem megy ki, viszont ha szakítanátok biztosan elvállalná az állást ami sokkal nagyobb anyagi hátteret biztosítana neki a jelenlegi helyzeténél ?

A közös kiút nem jön szóba mert nincs nyelvtudásod hogy te kint érvényesülj.


2011. márc. 7. 00:41
 1/6 anonim válasza:
és mértnem tanulsz nyelvet, h kimenj vele?
2011. márc. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

lehet én fogalmaztam meg rosszul amit akartam.

Akkor úgy kérdem, hogy elengednéd-e hogy esélye legyen olyan életre amit te valószínűleg soha nem tudnál megadni neki ?

2011. márc. 7. 00:49
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem tennék semmit.Az én csajom,nem?

Akkor meg ne mászkáljon külföldre,mert mellettem van a helye.

2011. márc. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
menjél ki te is ha zavar!
2011. márc. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem egy gyenge nyelvtudással bíró ember is eltud helyezkedni (ehez megfelelő munkában) külföldön és az anyagi gondok is megoldódnak. és ha a nő keres többet az se érdekes szerintem. ilyeneken a modern világban nem szabad mérgelődni.
2011. márc. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kimennék vele nyelvet tanulni.
2011. márc. 7. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!