Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valakibel tudna mondani nekem...

Valakibel tudna mondani nekem hogy a kover lanyokat miert itelik el?

Figyelt kérdés
oda jutott a vilag hogy azokat a lanyokat akik koverek mert a szuleiktol orokoltek es nm tudnak lefogyni akkor sem ha napokig nm eszenk. miert kell okez elitelni? en is a szuleimtol orokoltem. en csak 70 kg vagyok.. es mar nincs semmi onbizalmam elmeenni semmilyen szorakozohelye meg kimozdulni otthonrol.. es ezt mint csak azert mert ha elmegyek valahova mutogatnak ram meg rohognek. elmondana valaki hogy miert van ez? miert kell elitelni a koverebn lanyokat?

2015. aug. 7. 13:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazért, amiért egy vékonytól kérdezgetik, hogy mennyit eszik, látatlanban feltételezik, hogy sanyargatja magát (mert csak úgy lehet szerintük valaki vékony), úgy gondolják, hogy nyugodtan le lehet szólni, mert szerintük soványan az élet csak móka és kacagás, ezért megérdemlik, hogy néha sértegessék őket és bizonygassák, hogy aki vékony, az mind felszínes, beképzelt, lenéző. Valahol ennek az indíttatásában keresd a kövér lányok elítélését is.
2015. aug. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
61%

Szuleidtol orokolted? Hagyjad mar. A szuleidtol a szemszinedet oroklod esetleg, de a tulsuly nem genetika kerdese. Ez csak egy kifogas, amivel a kover emberek szeretnek takarozni.


Amugy en nem itelem el a kovereket, de amikor magyarazzak, hogy jaj szegenyek nem tudnak lefogyni, mert a genetika, meg a haztartas, meg nincs penzuk, meg a csalad nem eszi meg az egeszseges eteleket....ezek kifogasok.


Allj a tukor ele, ismerd el, hogy igen, azert nem fogyok, mert NEM AKAROK. Akkor nem foglak elitelni. De a vilag hibaztatasa es az ostoba kifogaskereses az en szememben gaz marad.

2015. aug. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
egyaltalan nm ezert tettem fel a kerdest hogy eliteljetek ti is.
2015. aug. 7. 13:40
 4/25 anonim ***** válasza:
50%

Azért mert a legtöbben így állnak hozzá ahogy Te "akik koverek mert a szuleiktol orokoltek es nm tudnak lefogyni"

Ilyen nincs!

Nem öröklöd, hanem nem teszel ellene semmit.

Ha nem teszel ellene semmit, akkor miért vagy kiakadva?

Az is marhaság ha valaki napokig nem eszik és az még nagyobb marhaság, hogy ha bármilyen változást vár bármitől is napok alatt. Nincs változás napok alatt. Idő, türelem és kitartás kell hozzá.

Millió cikk van arról, hogyan lehet hatékonyan fogyni és nem, nem koplalással.

Ne mondd nekem, hogy nincs 2-3 naponta 1 órád magadra és ne tudnál változtatni az étrendeden.

Nem értem miért jobb vagy könnyebb önbizalom nélkül élni, félve elmenni szórakozni és a bántásokon háborogni...

Ha rendesen odatennéd magad akkor kb fél múlva valószínűleg már rég nem ilyen dolgokon járna az eszed, mint a kérdés, hanem örömmel indulnál el bárhová.

Én nem bántom egyébként a kövéreket csak 2 dolog miatt.

-Ha rinyálnak, hülyeségekkel védik magukat ( mint a nem tudok lefogyni)de tenni nem tesznek semmit ellene, még véletlenül sem.

-Ha azt hangoztatják, hogy a kövérség jó és a pasik is azt szeretik, meg amúgy is a vékony lányok csúnyák bla bla és ha valaki nem így gondolja akkor az a hülye. Ő így csodálatos ahogy van.

2015. aug. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Altalanossagban valaszoltam a kerdesedre, de nyugodtan vedd magadra.
2015. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
nem mondtam hogy nm teszek ellene sportolok. majdnem minden nap. futok. meg minden. etrendvaltozatatas sem segitett..
2015. aug. 7. 13:48
 7/25 anonim ***** válasza:

Akkor depizes helyett ird le, hogy miket eszel, mennyit mozogsz. Hany centi vagy?


Ezekkel mar esetleg tudunk segiteni. Mert az onsajnalattol nem fogsz lefogyni.

2015. aug. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
65%
Vannak genetikailag testesebbek, de ez egyértelműen látszik, mivel ők nem kövérek, csak vastagabbak, van formájuk a zsír ellenére is.
2015. aug. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
159 cm es 70 kg.
2015. aug. 7. 13:51
 10/25 anonim ***** válasza:
Es szerinted "CSAK" 70 kg vagy? Tulsulyos vagy, de tudunk segiteni, ha valaszolsz a fenti kerdesekre...
2015. aug. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!