Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez az érzés miért kerülget engem?

Ez az érzés miért kerülget engem?

Figyelt kérdés
Az van hogy Magyarországon élek Romániától egy köpésre egy kis faluban jól érzem magam itthon de mikor Romániába megyek úgy érzem sose akarok haza menni és ha haza jövök mindig oda vágyok vissza de nem tudom hogy miért Magyarországon születtem és MAgyar is vagyok de nem tudom hova tenni ezt az érzést lécci értelmes válaszokat köszi

2016. júl. 2. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Unatkozol, mindig máshol szeretnél lenni. Egy keleti határszéli faluban élve meg is udom érteni. Használd ki ezt, hogy idegenben is jól érzed magad, menj ki külföldre dolgozni. Ha Románia így bejön akkor nem vagy úl igényes ;) ami jó, mert jól érezheted magad bárhol. London pl. istenkirály lenne, menj ki dolgozni, keress pénzt, stb.
2016. júl. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
KÖszönöm hát Romániában egy boltot tervezek majd megnyitni
2016. júl. 2. 22:19
 3/5 Inessential ***** válasza:

#1: "Ha Románia így bejön akkor nem vagy úl igényes ;)"


Már miért ne lehetne?

2016. júl. 3. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kicsit hátrahagyod a gondokat, megújulsz, felfrissülsz, megnyugtató a környezet, megnyugtató és kiemel a hétköznapokból, hogy másik környezet. Meg oda nyaralni mész gondolom, vagy ilyesmi, szóval ilyenkor gondolom , nem gürizel, hanem gyönyörködsz a tájban, és esetleg nyugisabb az élet , vagy több a mosolygós ember, és esetleg ők is meg te is könnyedebben veszed ott a dolgokat. Ja meg mondjuk pl esetleg cuki, hogy a rokonok meg a szomszéd néni hoz sütit, és vendégszerető mondjuk a társaság, ahol jársz.
2016. júl. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen igazad van sokat járok oda pihenni is meg azért elég sokat is dolgozok arra fele de valahogy mégis jobban érzem magam ott:)
2016. júl. 6. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!