Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ájulás érzés jön rám. Tünetek:...

Ájulás érzés jön rám. Tünetek: hirtelen és erős szédülés, mintha összeakarnék esni, hirtelen elsötétül előttem minden és fejfájás kerülget. Vélemény?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Vérnyomás-ingadozás, cukorbetegség, vérszegénység, pl.
2012. jan. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Stressz, kimerültség, helytelen táplálkozás ezek kombinációja?

Esetleg vérnyomás problémák...

2012. jan. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát 17 éves vagyok...de tavaly volt h összeestem és ugyanezek a tünetek jönnek elő most is...amugy egyikkel sincs bajom amit felsoroltál az közül. Csak a pulzusom szokott 100felett lenni.
2012. jan. 5. 21:26
 4/8 anonim ***** válasza:
hát szerintem ez durva.például az is hogy elsötétül.meg a 100 feletti pulzus.
2012. jan. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem akkor szokott ez néha lenni, ha felállok hirtelen fekvés után, vagy ülés után. nekem alacsony a vérnyomásom általában és normál a pulzusom. Lehet hogy nagyon ingadozik a vérnyomásod és a pulzusod is elég magas.
2012. jan. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de nincs mindig 100felett a pulzusom. de pl ülésközben is ez az érzés van.
2012. jan. 5. 21:39
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kivizsgáltattad magad? Ha nincs szervi baj akkor talán a feszültség, szorongás, stressz.

Sajnos manapság már nem kell idősnek lenni az ilyen tünetekhez.

Teljesítmény orientált, feszült, rohanó világban élünk zúdulnak ránk az agyatlanságok, mindenkinek szépnek, fiatalnak, üdének, fittnek, sikeresnek, menőnek kell látszania.

Sosem volt egyszerű dolog kamasznak lenni de a mostani tiniket nem nagyon tudom irigyelni.

Sokan észre sem veszik, nem is tudatosul bennük mennyi mindent nyelnek le és ennek sajnos megvan a böjtje.

Szerintem az lenne a legjobb ha már az elején elmennél a háziorvosodhoz és még csírájában elfojtani ezeket a tüneteket amíg nem fordulnak rosszabbra. Ne izgulj mindenre van megoldás ezt is rendbe lehet tenni csak ki kell deríteni mi ez és kezelni.

2012. jan. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen ki még tavaly és akkor azt mondták hogy nem eszek eleget és azért van...dehát pedig eszek bőven mostanában és mégis előjönnek ezek a tünetek..:S
2012. jan. 6. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!