Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor nagyon ideges vagyok,...

Amikor nagyon ideges vagyok, akkor már a falat verem. Hogyan kezeljem ezt a dührohamot?

Figyelt kérdés

Nem vagyok általában idegbeteg, szóval egykönnyen nem húznak fel. Általában folyton csak tűrök... aztán így csak gyűlik, gyűlik a stressz. és ahogy gyűlik egyre kisebb stressztől is képes vagyok felrobbanni. olyan mint amikor a lufit felfújjuk, fújjuk, fújjuk és ez idő után kidurran és a végén már elég egy nagyon aprócska fújás is.

És hát amikor durranok, akkor annyira elönt a dühh, hogy a falat verem, nő létemre és nem tudom visszatartani magam. és nem tudom kezelni ezt a dührohamot. mit csináljak? amúgy 20 éves vagyok. valaki tudna valami tanácsot adni?

Rossz indulatú, kötekedni vágyó embereket megkérem ,hogy ne írjanak! Köszönöm!

Előre is köszönöm a normális válaszokat, segítséget!


2016. júl. 4. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne hallgass, ne tűrj, ha problémád van valahol valakivel, ne nyelj, ne játszd a mimózát, a bólogató , mosolygó Jánosnét . Mond ki bátran, vállald a véleményedet, más megteheti, hogy rád taposson, neked el kell tűrnöd, le kell nyelned , hát nem .
2016. júl. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez van, már több ajtót betörtem.

Most egy bokszzsákon gondolkodom, mert azt püfölhetem ameddig akarom, semmi baja nem lesz

2016. júl. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

FOgyassz el 400-600 microgramm lsd-t egyszer. Segít soha többé idegesnek lenni.

Nyugodj meg barátom.

Minden rendben lesz.

Nagyon szeretlek.

2016. júl. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de milyen a Te életed,hogy ennyire tele van stresszel meg problémával?Ha most ez van,mi lesz,ha felnőtt leszel,család,háztartás,munka,gyerekek?

Először is el kell kezdened olyan életet élned,olyan társaságot választani,ahol nyugalom van,ezt kell kiépítened,mert a végén a pszichiátrián fogsz kikötni.

De mindezek mellett meggyőződésem,hogy ez az egész még az ilyen keménykedős tinicirkusz,meg a tinihiszti utolsó stádiuma így 20 évesen.

Hidd el,nem kötözködésből írtam! :)

2016. júl. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is az volt a problémám, hogy minden szart csak tűrtem, egész addig, míg teljesen be nem telik a pohár. Ezt így nem szabad. A haragot nem lehet egyszerre kiereszteni, hanem szépen apránként kell kifújni magunkból. Minden alkalommal, amikor valakivel problémád van, mondd el neki. Én is ezt alkalmazom, legyen szó bármilyen emberről, bármilyen élethelyzetben. Egy-két éve ötlött ez eszembe, és azóta nagyon sokat segített.
2016. júl. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne türj, vállald fel a konfliktust, ne menekülj elõle! Ha a te hibád, kérj bocsánatot, ha a másé, várj, amig õ kér!!!

Addig meg vezesd le valahogy, pl. Bokszzsákkal. Én nekem segít ha bárkivel megosztom a gondomat ezért is vagyok itt. Vagy a haragost hordd le magadban mindennek, ne fogd vissza magad!! Ez azért is jó, mert ga hibásként nem ismer el semmit, erkölcsileg te vagy a nyerõ és nem kell majd gondolkoznod mit mondjál neki!!

2016. júl. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!