Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék lenyugodni?...

Hogyan tudnék lenyugodni? "Párom" olyat tett hogy itthon a falat ütöttem iddegembe, mivel tudnám lehiggasztani magam?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy nyugi ezt majd úgy is megbosszulom és belé rugok de úgy hogy bele nyekken (nem szó szerint bántom mert az nem fáj annyira) de még mindig tombol bennem a fájdalom és a düh, mivel motiváljam magam hogy türelmesen alljak bosszút? Ne... ne is írjátok hogy nem jó a bosszú jelen esetbe bele halnék ha nem adnám vissza
2016. jún. 2. 00:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Jó, eddig az indulatok beszéltek belőled. De most már kíváncsi vagyok arra is, mit tett.
2016. jún. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mit tett?
2016. jún. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha megcsalt, akkor nem tudsz bosszút állni rajta.

Legalábbis érzelmi módon, meg visszacsalással semmiképp, mivel ő már nem szeret téged.

Esetleg vegyél be egy nyugtatót.

2016. jún. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Hát ez leírva úgy se jön at.. úgy sem éreznétek át mert nem veletek történt és nem érzitek amit jelen esetbe én

hát csak megtudtam a haverjától hogy más nők is bejönnek neki, és egy kiscsajjal már le is állt dumálni, és kérdezte hogy el e viheti a kocsijával valahova

Iszonyat csalódott vagyok eddig azt éreztem ez tényleg az a kapcsolat amire mindig vágytam.. de ezek hallatán az ideg megöl....

2016. jún. 2. 00:42
 5/19 anonim ***** válasza:
47%

Pontosan tudom mit érzel. Csaltak már meg. És bosszúból szexeltem mással. Pont nem érdekelte, csak az egóját sértette pár percig és ennyi. Soha nem érezte azt a fájdalmat, amit én, mikor ő megcsalt.

Fizikai fájdalommal lehetne maximum szemléltetni neki, de az sem olyan, mint a lelki, ráadásul börtön járna érte, ha lefűrészelném a lábát mondjuk.

2016. jún. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%

"ha lefűrészelném a lábát mondjuk"

EZ 1 BETEG ÁLLAT!

LOL

2016. jún. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
a bosszú megcsapolja a te energiáid is, és nem feltétlenül lesz kifizetődő. Szerintem az optimális megoldás, ha leültök beszélgetni. Elmondod neki, hogy mi jutott a tudomásodra, beszélsz neki az érzéseidről. Megkérdezed, hogy miért csinálja, mi a baj a kapcsolatoddal. Aztán mehet az ultimátum felállítása. Szerintem ez sokkal tisztább eljárás lenne, és egyszerűbb, mint a bosszú lépéseinek szövögetése. gondold meg.
2016. jún. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
55%

Mi? Más nők is bejönnek neki, sőt még beszélget is velük?

Nekem is bejönnek, beszélgetek is velük, sőt, el is megyünk erre-arra. A nejemnek is bejönnek pasik és beszélget is velük. Úgy alakul, el is megy velük társaságba. Mind ezt meg is beszéljük. Ezek ellenére, nem csaljuk egymást. Békesség, szeretet van közöttünk.

2016. jún. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
23%

A szerelem nem egy torta, amiből mindenkinek jut egy szelet. Teljesen jogos amit érzel.

Viszont sokkal elégedettebb leszel, ha bosszú helyett inkább túljársz valamivel az eszén.

2016. jún. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%

Uramisten, ha meg kellene bosszulnom, hogy a párom beszélgetett egy másik nővel és még szívességet is tett neki akkor ki kellene irtanom a családom összes nőtagját, a környék összes boltos lányát, egy kétezervalahány fős munkahely minden harmadik női dolgozóját, de még a fodrászomat és a kolleganőimet is és fel kellene keresni az összes nőt, akit előre engedett vagy feltette a babakocsiját a buszra.


Azt se tudod, hogy megcsalt-e és már őrjöngesz. Szerintem ha megbosszulod akkor nem szereted. Ha meg nem szereted akkor jobb lenne másikat keresni és pont leérdekelni, hogy mi van vele a helyett, hogy magadat is tönkreteszed.. Kivéve persze, ha szereted az önrombolást.

2016. jún. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!