Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám növelni az...

Hogyan tudnám növelni az önbizalmamat?

Figyelt kérdés

Üdv :)


Nos, először is normális válaszokat kérnék.

Soha sem volt önbizalmam, mert szüleim minden formában bántottak, főleg amikor kisebb voltam így ez kihatott az életemre. Mindig mondták azt is, hogy változtassam a kinézetemen, mert nem igaz hogy nem tudok normálisan kinézni stb.

A lényeg, hogy visszahúzódóvá váltam, az egyetlen ami boldoggá tesz az a foci, amit 10 éves korom óta csinálok. Szerencsére ott találtam embereket, akikkel sikerült barátságot kialakítanom. Viszont soha nem volt még barátnőm. Vagyis volt egy lány, akivel majdnem összejöttem, de féltem a visszautasítástól.

Tehát ha valakinek kell, akkor küldök magamról képet, mert hátha azzal van a baj vagy nem tudom.


(18/F)


2016. júl. 4. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Öreg, ne akarj másoknak megfelelni! Ez nagyon hátráltat, ha mindig azzal foglalkozol, hogy mit gondolnak meg mit várnak el tőled mások. Legyél határozott. Azt írod, félsz a visszautasítástól, minek? Sok hal úszik a tengerben és ha nem próbálsz meg kifogni egyet sem, maguktól nem akadnak horogra.

Kezdj el próbálkozni a lányoknál, majd meglátod, mi tetszik nekik jobban és mi kevésbé.

Ha a foci tesz boldoggá, akkor focizz, csak azért ne hanyagold el a sulit se nagyon -bár nem tudom, hogy fociban képzeled el a jövőt vagy sem.

Remélem, tudtam kicsit segíteni! :)

2016. júl. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet, mert kíváncsi vagyok, de amúgy nem kell túlkomplikálni, fogadd el, hogy egy értékes ember vagy, a visszautasítás meg benne van a pakliban, de úgy rontod el igazán, ha meg sem próbálod.
2016. júl. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szokásos megjegyzésektől eltávolodva, az alkohol de csakis mértékkel. Hidd el, ráfogsz írni a csajra. jöhet privi ha érdekel a téma
2016. júl. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 acelsziv ***** válasza:
Nem azért mondom, de hatszázmillió kérdés van már ebben a témában. Keress rájuk.
2016. júl. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!