Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudom növelni az önbizalm...

Hogy tudom növelni az önbizalmamat?

Figyelt kérdés

2013. máj. 23. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Állítólag oda kell állni a tükör elé mindennap és azt kell mondani, hogy én egy klassz csaj/pasi vagyok.

Nekem nem segített...

2013. máj. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Érj el sikereket az életben.

Tűzz ki magad elé célokat, de komolyakat... ne ilyen baromságokat.


Aztán amikor sorba teljesíted őket, sikeresen, akkor az majd mindig ad majd neked egy visszaigazolást, hogy milyen fszagyerek vagy.

2013. máj. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jol irtak elobb, celokat kell kituzni.


Nem ismerunk, nem tudjuk neked mi jelent kihivast, de biztos, hogy te tudod, hogy mi az amivel hadilabon alsz.

De eloszor ne azokkal kezd, hanem pici, apro dolgokkal, amiket aranylag konnyen teljesitesz. Pl. egy hetig minden nap te viszed le a szemetet, vagy minden reggel megprobalsz 10 fekvotamaszt megcsinalni, vagy minden este olvasol 4 oldalt a kotelezo olvasmanybol... mittomen


En peldaul lustacska vagyok, nekem a fizikai kihivasok novelik az onbizalmam, ezert usztam at a Balatont es ezert kuzdottem honapokig, hogy sikeruljon megcsinalni 10 fekvotamaszt, es lefutni 8 kilometert. Ezek szamomra eszmeletelen nagy sikerelmenyek es en ettol faszagyereknek erzem magam :) (amugy lany vagyok;)

2013. máj. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!