Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha milliárdos lennél, adakozná...

Ha milliárdos lennél, adakoznál, segítenél a rászorulóknak, a családodnak?

Figyelt kérdés

Vaagy csak magaddal és a vaagyonoddal foglalkoznál

?

Méghaa csak a vaagyonod kis százalékát is,de odaadnád a rászorulóknak?

Nem arra gondolok,hogy szétosztanám az egészet, de hasznos célokra el lehet költeni.

Vajon van olyan politikus,aki szivesen adományoz?



2016. júl. 6. 13:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én segítenék azoknak akik tényleg rászorulnak és megérdemlik!


23F

2016. júl. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Sunshinedoll ***** válasza:
73%

Nyilván adakoznék, most is szoktam, bár semmi értelmét nem látom annak, ha valaki azért milliárdos, hogy másoknak adakozzon. alapból azt a rendszert kellene eltörölni, ahol ekkora anyagi különbségek megengedhetők.

A mi politikusaink nagyon szívesen adakoznak a csalátagjaiknak :DDDD

2016. júl. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen, például beteg gyerekekkel foglalkozó kórházaknak simán adnék, oda nem lehet eleget adni. A mi gyerekünkkel is voltunk csecsemő korában kórházban, innen az elhatározás.
2016. júl. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mindenképp segítenék azoknak akik szerintem megérdemlik. Akár nagyob összegekkel is.
2016. júl. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Inessential ***** válasza:

"Ha milliárdos lennél, adakoznál, segítenél a rászorulóknak, a családodnak?"

Igen.

2016. júl. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Minek is adnék belőle?

Van neki ehhez valami köze?SEMMI!

Mindenki a maga dolgával törődjön.

Az ha sok lové van, azé, aki szerezte.

Neki kell elszámolnia is ezzel a pénzzel.

Szóval meg sem fordulna a fejemben, hogy csak egy ft-ot is adjak belőle, bárkinek is.

Üdv:)

Egy szintén jómódú honfitárs:)

2016. júl. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
a lusta rászorulóknak akik csak sírnak nem. Aki tényleg rászorul és megérdemli, annak igen.
2016. júl. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A nagyon szűk családnak - szülők, tesó - adnék.


Annak, aki havonta felhív, hogy de jól megy nekem nem.


Rászorulók alatt mit értünk? Beteg gyerekeket, időseket vagy vályogházba szült nyolc gyereket és napi egy doboz cigit elszív?

2016. júl. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én adakoznék a beteg gyerekeknek és aki tényletg rászorul.
2016. júl. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Beteg gyerekek,árvák, vagy idős embereknek akiknek senkijük sincs, állatmenhely, hasznos kutatások, fogyatékkal élőknek.

Nem rég láttam egy videót,egy siketvak ember életét.mutatták be. Épp egy bentlakásosiskolában volt ahol szaakértő emberek gondoskodtak róla. Nagyon különleges bánásmodban részesül, de mivel lassan olyan huszonévesen el kell végeznie az iskolát,utána kábé nincs hova mennie. Neem maradhat abban az iskolában,ahol oéyam emberek gondoskodnak róla,akik tudnak vele kommunikálni. Nagyon is értelmes ember. Miután elvégzi a suéit,berakják,egy olyan otthonba,ahol senki se naggyon ért hozzá,és au élete hátraalevő részében nyugtatózni és ágyhoz kötözbüni fogják,nert nemm tudnak majd kommunikálni vele,ő meg totál nem fogja érteni,mi folyik körülötte....

Mindegy csak eszembe jutott,hogy pk egy ilyen emberen is lehetne valaho gy segítebi. Mert itt is a pénzhiány miatt jut ilyen szomorú sorsra a siketvak fiú.

2016. júl. 6. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!