Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzi jogának és köteless...

Miért érzi jogának és kötelességének az ember hogy belepofázzon egy másik ember életébe, miért kell kritizálni folyton? Vagy lehet hogy tényleg rosszul csinálok mindent? Rossz anya lennék és a föztöm max csak a kutyának jó? Már nincs önbizalmam!

Figyelt kérdés
2016. júl. 6. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
39%

"Rossz anya lennék és a föztöm max csak a kutyának jó?"


Amit nekem szoktak főzni az is moslék, szóval ez könnyen megeshet.

2016. júl. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Miért érzi jogának és kötelességének az ember hogy belepofázzon egy másik ember életébe?"


Nem tudom, de az ilyen embert helyre kell rakni, hogy ne tegye mert teged ez nem erdekel es egyebkent sincs koze az eletedhez. Kuld el.


"miért kell kritizálni folyton"


Az ilyen emberek elegge irritalnak engem es elzavarom oket a fenebe. Tedd te is ezt.


"Vagy lehet hogy tényleg rosszul csinálok mindent?"


Ezt csak te tudhatod. Elegedett vagy az eleteddel? Ugy erzed boldog vagy?


"Rossz anya lennék?"


Nem tudom. Olvas el Vekerdy valamelyik konyvet, ami a gyerekekrol szol es gobdold at te mit robtottal el.


"A főztom max a kutyának lenne jó?"


En ezt igazan nem tudhatom.


"Már nincs önbizalmam!"


Miert nem lepsz ki ebbol a hazassagbol, ebbol az eletbol? Nem erzed benne jol magadat es senyvedsz. Koltozz el es kezdj uj eketet. Ne sajnaltasd magadat. Lepj tovabb. Inkabb epits fel ismet a nullarol mondent, mintsem senyvedj ebben a helyzetben eleted vegeig. :)

2016. júl. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ennyiböl nehéz bármit is gondolni. Mi a kapcsolatod a kritikusoddal? Milyen ételek ellen van kifogás? Mit csinálsz rosszul? (Priviben is irhatod, bár névtelen forum, nyugodtan itt is megirhatod.)
2016. júl. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet általában az tesz,aki maga is önbizalomhiányban szenved,és így akar legalább nálad jobbnak tűnni,vagy az,aki nagyon el van szállva magától.
2016. júl. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ez a személy az egyik idös nö rokonom! Együtt élünk már egy ideje! Külön lakrészünk van a párommal és neki is! Nem nála lakunk! A párom szerint finoman fözök,de a néni mindig fintorog,fanyalog az ételre! Folyton azt mondja hogy xy így csinálja,meg úgy és hogy ö nem akar bele szólni de...! Mindenbe beleüti az orrát még abba is hogy mosok! Szerinte gyereket is úgy kell nevelni ahogy a jóskapista csinálja! Próbálom elengedni a fülem mellett,de ha mindig ezt hallgatja az ember akkor egy idö után el is hiszi! Sosem szólok bele az ö dolgaiba hogy hova megy,mit csinál ö mégis ezt teszi! Már nem tudom mit csináljak!
2016. júl. 6. 17:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Két kérdés.: Mennyire közeli rokon, kinek kije? És miért éltek együtt?
2016. júl. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Eléggé közeli rokon, és azért élünk együtt mert együtt vettük a házat!
2016. júl. 6. 20:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Ohh szar ügy. Ez esetben beszéljetek vele, hogy nem kell beleütni mindenbe az orrát, főleg abba nem, hogy hogy neveled a gyereked. Ha nem tetszik neki, ne egyen a főztödből, ennyire egyszerű.
2016. júl. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!