Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most mit csináljak? Biztos...

Most mit csináljak? Biztos elindult a pletykafolyam!

Figyelt kérdés
Fel raktam egy bulis képet az elején minden jó volt, most meg már kb odáig fajult a helyzet,hogy azt gondolják,hogy a barátnőm..
2016. júl. 7. 14:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Töröltem a hozzá szólását kiváncsi leszek,mikor jön örjöngeni. Félek :D
2016. júl. 7. 15:05
 12/16 anonim ***** válasza:
59%
Kemény vagy öcsém
2016. júl. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Naponta rámfogják h a pasimmal telefonálok, mikor nincs is pasim. Ne toporzékolj, van ilyen...
2016. júl. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Azt a kutyafáját. És még azt mondják, hogy az ISIS, meg a globális felmelegedés probléma, amikor egy embernek ilyen gondjai vannak
2016. júl. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem kell félned. Annak a hozzászólásnak az igazságtartalma egy NAGY NULLA volt. Helyesen cselekedtél, most büszke vagyok rád. Nem követtél el bűnt ezzel, mert neked volt igazad, hiába is fog majd mérgelődni. És ne feledd, az 5x-ös gyilkos is mérges, ha elkapják a rendőrök. Aztán mégis a rendőröknek van igazuk.
2016. júl. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem mutatod meg a képet? Most már nem csak én vagyok kíváncsi rá sztem. :D (Akár cenzúrázva, szemeket kitakart változatot de azért látszódjon h ki mit csinál.)
2016. júl. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!