Kezdőoldal » Otthon » Kert » Briggs & Stratton Q45 motoros...

Briggs & Stratton Q45 motoros fűnyíró, szervíz után egyszer ugyan elindult, de másodszor már nem. Mi lehet a gond? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Kapott új, gyárilag előírt olajat, légszűrő és karburátor kitisztítva, gyertya szinte villámlik.

Több éve nem voltak ezek a dolgok elvégezve, ezért megcsináltam. Eddig is mindig én javítottam, és 12 éve működik. Tehát ezúttal mégis mi az ördög történhetett? Az olaj már több éves ugyan, és az egyéb alkatrészeket fektisztitoval pucoltam ki. Ezek jelenthetnek gondot?

A jelenség, amit produkál:

Behúzáskor a kipufogó pöfög 4-5-öt és némi füst is száll ki, a kés is elkezd forogni. Szokatlan fémes hangokat nem hallani. Valószínűleg szervíz lesz a vége, de még küzdök vele, ezért kérek segítséget Tőletek.



2016. júl. 2. 22:35
 1/6 vatafak ***** válasza:
Nem döntötted oldalra véletlenül? Ha olaj v bármi más került az égéstérbe akkor rángasd párszor kivett gyertyával
2016. júl. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindig figyelek rá, hogy csak hátra dőljön a gép. Megtörtént a gyertyakivételes rángatás is. Azóta már leszedtem a hengerfejet, tiszta korom az egész. Levakartam a dugattyúról és a szelepekről is a retket, de a helyzet változatlan. Az ördög bújt belé. :S
2016. júl. 3. 19:09
 3/6 anonim ***** válasza:
A karbulátorban nem akadt fel az úszó? Talán ez a baj.
2016. júl. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Atszereltem a karbit egy hasonló B&S motorba és azzal is ment rendesen. Feladtam a harcot, már szerelőnél van, ő szemrevételezés után szorulást állapított meg. Majd megírom a végkifejletet.
2016. júl. 5. 14:25
 5/6 A kérdező kommentje:

Megjavították a gépet.

A hiba a vezérműtengellyel volt, állítólag elfordult egy negyedet, 90°-ot ahhoz képest, ahogy állnia kellett volna.

2016. júl. 9. 15:53
 6/6 andante ***** válasza:

Na, kedves kérdező, ez "hülyeség"!!!!!

Akkor nem indult volna el, egy másik karbival sem!

A hiba oka (valószínűleg!?) a membrán lehetett!

1200 Ft+ 5 perc a csere ideje! :)

Tőled mennyit kértek el?

:)

2017. jan. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!