Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a 183 centis haveromnak...

Ha a 183 centis haveromnak ugyanolyan "magas" az apja, mint az enyém, akkor miért pont én lettem alacsony?

Figyelt kérdés
Mindkettőnk apja olyan 165-167 körül lehet én viszont csak 170 vagyok 20 évesen (évek óta nem nőttem), haverom 1 évvel fiatalabb és 183 cm, ráadásul elmondása szerint még most is nő. Valami genetikus géniusz elmagyarázhatná nekem, hogy miért ilyen qrva igazságtalan az élet. Azért bosszant ez annyira, mert így nem vagyok alkalmas arra a pályára, amire világéletemben szerettem volna menni.

2016. júl. 8. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Mivel nem ket ferfi csint, ezert anyukatok meretet is figyelembe kellene venni.
2016. júl. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell hozzá genetikus géniusznak lenni, egyszerű biológia. Az emberek,mint tudjuk normális esetben nem klónozás útján születnek,így a fiúk nem lesznek pontosan ugyanolyanok,mint az apjuk és a lányok sem az édesanyák másolatai. Mindkét szülőtől öröklünk tulajdonságokat,olyanokat is,amik náluk ki sem ütköztek,csak hordozták a gént. Milyen pályára nem vagy alkalmas amúgy? Írásod alapján egyébként úgy max 16-17 éves vagy, előtted az élet rengeteg lehetőséggel,ne ásd el magad!
2016. júl. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Ha hiszed, ha nem, egy apától és anyától született két férfi esetén is lehet magasság (és egyéb) különbség. Például a tesóim, az egyik van vagy 190 cm, a másik meg éppen üti a 172-t.

Hogyne különbözhetne akkor ennyire két különböző pártól született gyerek?

2016. júl. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1: Édesanyáink is kb. 163-165 lehet. Szóval a magasságuk nem mérvadó.

#2: Díszőrnek szerettem volna menni. Mindig bíztam benne, hogy na most nyáron megnyúlok, de semmi.

2016. júl. 8. 10:39
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
ebben a recesszív gének is szerepet játszhatnak... példa: az apa szeme zöld, az anyáé barna, a gyereké meg kék...mert mondjuk az egyik nagyszülőnek kék a szeme.
2016. júl. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Én 165cm vagyok és mégsem hibáztatok érte semkit. Elfogadtam és elégedett vagyok a magasságommal. Te is tedd ezt,mert változtatni nem tudsz rajta
2016. júl. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha elmagyarazzuk, akkor sem nosz meg. Ez van. Igy keveredtek benned a genek.

Nezd az elet pozitiv oldalat! Igy hogy nem lehetsz diszor, alkalmad lesz dolgozni es nem kell eloskodokent leelned az eleted .... masok szamlajara :) Szerintem meg jol is jartal!

2016. júl. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

péniszed mekkora ?


Én tudnék neked nagyon sokat mesélni erről...én is 170 vagyok

2017. jan. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!