Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért gondolja azt 1-2 ember,...

Miért gondolja azt 1-2 ember, hogy egy alacsony lány nem lehet ugyanolyan teljes értékű játékos, mint a magas fiúk ha egy csapatban játszanak? ( kosárlabda)

Figyelt kérdés

iskolai edzés, fiúk-lányok együtt vannak, ami egyébként szerintem tök jó, mert a lányok is megtanulnak fiúkkal és a fiúk is lányokkal játszani.


szóval nem olyan csapat vagyunk, akik versenyekre járnak, csak a suliban edzünk.



2015. dec. 15. 15:57
 1/4 Cortez70 ***** válasza:

De miért nem azt az 1-2 embert kérdezed? :)

Amúgy lehetsz jó játékos, ha messziről pontosan dobsz és jól irányítasz. A palánk alatt már nem sok esélye van egy alacsonyabb embernek. Simán leblokkolnak.

2015. dec. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg, mert nem vagy jó játékos, ha az lennél nem becsülnének le. Dobáld be a 3 pontosokat aztán majd észbe kapnak...
2015. dec. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

szerintem egész jó játékos vagyok, főleg a fiúk "mellett"

őket néha nem tudom követni, döbbenetes mit csinálnak :D



1-2 db 3 pontos bemegy, bár ha gyakorolnám jo lenne :D

2015. dec. 15. 16:10
 4/4 Cortez70 ***** válasza:
Akkor gyakorold többet és tènyleg jó leszel.
2015. dec. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!