Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mihez gratulalunk ha egy...

Mihez gratulalunk ha egy terhes not latunk akit ismerunk?

Figyelt kérdés
Az erdekelne, ha van egy ismerosunk es terhes lett, akkor pontosan mihez szoktak gratulalni? A gyerek csinalas az alap emberi tulajdonsag. Azt nem kell tanulni, nem kell hozza erofeszites sem fiatalon. Azt barmelyik emlos allat epp ugy csinalja gondolkodas nelkul. Netan ilyenkor csak finnyas kifejezes a gratulacio?

#terhes #gratuláció #mihez? #osztonos
2016. júl. 9. 22:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
10%
Talán azért mert...Nem tudom
2016. júl. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%

NEm a szekszeléshez gratulálsz te jóeszű, hanem ahhoz a boldogsághoz, hogy bővül a család.

Házasodni se nagy erőfeszítés, mindenki tud aki betöltötte a 16-ot és le tudja írni a saját nevét, mégis szoktak ahhoz is gratulálni.

2016. júl. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
58%

Nem kötelező gratulálni, ha neked ez ekkora problémát jelent, jogodban áll parasztnak lenni.

Amúgy hányingerem van már ezektől a besavanyodott, okoskodó kérdésektől.

2016. júl. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem azért gratulálnak, mert sikerült összehozni, főleg ha már régóta próbálkoztak.


Bár én sose mondtam azt egyik terhes ismerősömnek se, hogy "Gratulálok", csak annyit mondtam hogy nagyon örülök, ami igaz is volt.

2016. júl. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
46%
#3 mitől savanyodott be?
2016. júl. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
48%

eleg undok, fanyar, megkeseredett stilusod lehet, vagy legalabbis epp elegge ilyen hangulatban sikerult kiirnod ezt a kerdest. mihez gratulalnak? nyilvan nem ahhoz, hogy jo idoben, megfelelo minosegu spermiumot sikerult A-nak B petejebe juttatni, amit most B szervezete kinevel..... sokeszu. ahogy mar irtak, a hazassaghoz is gratulalnak, a szulinapokon is szoktak gratulalni, de meg a 8 altalanos elvegzesekor is gratulalokoznak, pedig ezek is mind alapdolgok, nem gondolod?

ahhoz gratulalnak egyebkent, csak hogy felfogd, hogy bovul a csalad, uj joveveny erkezik, es ez altalaban kb a vilagon mindenhol orom. gondolom ezt sem tudtad.

egyebkent gyanitom neked nem kell izgulnod, hogy gratulalnak majd neked a terhessegedhez / feleseged terhessegehez, mert ilyen stilussal nem sok ertelmes partnert fogsz majd ki.

2016. júl. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%
Ahhoz hogy sikerült létrehozni egy új emberi életet, mivel alapból kb. 20% az esélye, hogy sikerül.
2016. júl. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

1- Egy akarmilyen iskola elvegzese erofeszitessel jar,meg az altalanos is, ezert gratulaciora ad okot.

2- egy hazassag tenye is emberi tulajdonsag, ahol ket szemely megtalalja egymast olyan szinten, hogy alkalmasnak gondoljak a masikat a tovabbi kozos jovohoz. Szinten lehet hozza gratulalni. (mert ugye az allatoknal hazassag sincs)

Na de az utod nemzes foleg hazas tars nelkul teljes mertekben osztonos allati szokas es nem jar tobbnyire erofeszitessel. Igy ilyen esetben pontosan mihez szoktak? Ha bovul a csalad egy terhesseg miatt, azt ki mibol gondolja, hogy az mindenkinek boldogsag? En nagyon sokkal talalkoztam, ahol egy csaladban minimum 1 nem volt elragadtatva az oromtol. Mindegy, hogy eppen ki,mert valtozo, de egy szemely mindig volt mindenhol.

2016. júl. 9. 23:43
 9/19 anonim ***** válasza:
32%
Egy bunkó vagy!!!
2016. júl. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 B2man ***** válasza:
100%
Ahhoz gratulálunk hogy (katonásan fogalmazva), a foglalkozás elérte célját!
2016. júl. 10. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!