Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem magam rosszul, ha...

Miért érzem magam rosszul, ha mindenféle közösségi oldalon kevesebben lájkolnak/kommentálnak stb?

Figyelt kérdés

Tudom. Hülyeség.

Csak néha olyan érzésem van, hogy én ettől rosszabb/csúnyább lány vagyok, hogy engem kevésbé szeretnek. Veletek is van ilyen? És tudom, hogy nem a lájkok teszik az embert, meg nem a facebook..instagram..csak néha elgondolkodom ezen.

17/L



2016. júl. 10. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Mert hülye vagy
2016. júl. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Mert hülye vagy
2016. júl. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Ha dobok egy lájkot, akkor megérted, hogy ez hülyeség?:D
2016. júl. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek pár olyan embert akiket több százan lájkolnak és több száz haverral rendelkeznek.Èn nem akarok és azt javaslom te se akarj a helyükbe lenni.A képek mögött valóban szar emberek, kamu kapcsolatok, széthullit családok és mentálisan sokszor sérült emberek vannak.Sokáig azthittem ez csak valami közhely vagy irígység de nem...
2016. júl. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Belenézel a tükörbe és láthatod hogy nézel ki.Akik facebookon keresnek önigazolást lájkokban azok az önbizalomhiányosak.
2016. júl. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
NA és hányat szoktál kapni?
2016. júl. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon rá vagy állva arra, hogy külső dolgoktól várod a megerősítést. Magadtól várd az erősítést, mert csak te tudsz változtatni magadon.
2016. júl. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Saját magadat teszed kiszolgáltatottá, ha értékelteted magad, nem csak a neten hanem bárhol. Ez csapda. Ne utánozz másokat, és ne akarj mindenáron megfelelni mások elvárásainak, inkább fordítsd az energiádat értékes és értelmes dolgokra. Akkor kiegyensúlyozottá és békéssé válsz.
2016. júl. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is rossz. Mondjuk én gifeket csinálok, egy csomó ideig tart, aztán semmi.

És nyilván nem magamról.


De ez jobb, mert a képességeidet reblogolják, nem a pitsádat.

2016. júl. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem legjobb lenne ha törölnéd magad facebook, instagram-ról. Fejfájást okoz mind a kettő.


Inkább olvass interneten újságot, index, origo, ezeket meg felejtsd el örökre.

2016. júl. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!