Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Biztosan vannak itt "zseni...

Biztosan vannak itt "zseni típusú, nagy tudással rendelkező" egyének. Ti hányszor léptek fel facebookra mondjuk egy héten? Milyen a közösségi életetek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem kicsit fordítani kellene az életemen. Már azt veszem magamon észre hogy facebook, meg csajozás függő lettem, most ahogy elvégeztem az egyetemet és ráérek... Eléggé maximalista vagyok, szeretnék szakirodalmat olvasni és tovább fejleszteni magam... belegondoltam hogy ha minden egyes estét tanulással töltené érdeklődéssel (mint az egyetem alatt) milyen sokra tudnám vinni és milyen sok tudást tudnék felhalmozni (az előbb említett tevékenységek helyett)... Most jövök rá hogy ennek a szar csajozásnak meg a facebooknak semmi értelme, semmi előrevivő dolog nincsen benne... Hogyan tudnám magam leszoktatni erről a hülyeségről és valami értelmes dolgot csinálni?


Illetve az ilyen "tudós szerű" embereknek hogy nz ki egy napjuk? Én is elég jó agyú vagyok és tehetséges, nagyon céltudatos... Nem szeretném ha ilyen hülyeségek miatt vesznék el...


Köszönöm szépen előre is a válaszokat! 23/F


2016. júl. 11. 22:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Készülök az angol felsőfokúra és a német középfokúra... De egyszerűen el kell menjek itthonról, ahol nincsen internet, hogy tanulni tudjak... Ráadásul olyan üresség van bennem hogy vége az egyetemnek. De sebaj megyek februártól MSc-re... de addig is szeretnék hasznos lenni. Lehet munkahely is össze fog jönni addig, csk kkor meg a kt nyelvvel nem tudok rendesen haladni..
2016. júl. 11. 22:21
 2/7 anonim ***** válasza:

A lényeg az egyensúly. A életedet jelentős részben befolyásolja a magánélet, a párkapcsolat. Az idő egy részét érdemes erre szánni, más részét meg az önfejlesztésre. Ha csak a szakmáddal törődsz, biztos nagyon sikeres leszel benne, de boldog aligha.


A random facebookozgatás valóban kidobott idő, azt érdemes elhagyni, vagy legalább minimumra csökkenteni.

2016. júl. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Dugni kell mindenkit, aki csak él és mozog.
2016. júl. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az biztos, hogy komoly emberek fenn sincsenek a facebookon.


töröld magad, a többi jön magától.

2016. júl. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én minden nap fellépek, hogy chateljek a barátaimmal vagy ha valami érdekeset, vicceset találok a neten vagy van valami sztori, akkor elküldöm annak, akiben megbízok és ha nem vagyok egy helyszínen anyával, akkor vele is tudok gyorsan chatelni. Mondjuk a messenger alkalmazáshoz nem kell először a facebookot is megnyitni, de a számítógépnél csak facebookon keresztül lehet, meg vannak jó játékok a facebookon, amivel néha játszok. :) Nincs kint képem meg nem posztolok semmit az idővonalra, nincs megadva mobil-szám, iskola stb, csak a város.
2016. aug. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egyébként nem vagyok nagy tudású, pláne nem zseni. xD Csak gondoltam leírom mit csinálok facebookon. :) Egyébként középiskolás vagyok.
2016. aug. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A tudáshajszolástól nem leszel boldog, szerintem inkább olvass szórakoztató irodalmat és kezdj sportolni, egyébként én ilyen tudós féle vagyok, és sokkal inkább lennék bulizó csajozó egyszerű ember. Ha meg kihívásokra vágysz, akkor olyan helyre menj el dolgozni, ami tele van kihívásokkal
2016. aug. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!