Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondja magát olyan...

Miért mondja magát olyan ember realistának aki rendszeresen hazudik?

Figyelt kérdés
2016. júl. 13. 09:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A kettőnek semmi köze egymáshoz. Én realista vagyok és bizony megmondom, hogy sokszor jobb hazudni mint igazat mondani. Pl. állásinterjún megkérdezik a 3 rossz tulajdonságom. Mondjam azt hogy lusta vagyok?
2016. júl. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A realista olyan ember aki igyekszik minden helyzetben a valóságot mondani. Ha lusta vagy akkor azt mondod hogy lusta vagy mert ez a valóság. Legalábbis ez csak az én véleményem.
2016. júl. 13. 09:56
 3/14 anonim ***** válasza:
Nagyon nem. Az az ember akiről te beszélsz az nem realista, hanem őszinte. Vagy inkább csak szimplán hülye. A realista az valódi érvek alapján dönt, miközben az érzéseit háttérbe szorítja, de hogy másoknak mit mond az ebből a szempontből lényegtelen.
2016. júl. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mondok egy példát. Meg akarok valakit ölni. Ha megkérdezik meg akarok e valakit ölni mit mondok? Azt hogy nem.
2016. júl. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ja ez a hazugság már én is észrevettem.. ez olyan dolog hogy a kacsa az kacsa és nem hüllő, vagy hal csak azért mert a vizen úszik.

Vicces dolog ez, pedig valaki elég egyértelmüen csinál egy tevékenységet, de ha rákérdez az ember, akkor kijavitja , h én valamit rosszul láttam.. vagy be akarja magyarázni hogy az nem az amit láttam..

2016. júl. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
"valódi érvek alapján dönt, miközben az érzéseit háttérbe szorítja, de hogy másoknak mit mond az ebből a szempontből lényegtelen." Az ilyen ember tiszta lelkiismerettel fekszik le aludni?
2016. júl. 13. 10:07
 7/14 anonim ***** válasza:
Az elsődleges prioritása önmaga, és szerintem ezzel semmi gond nincsen, csak úgy lehet előrejutni, ha magunknak okozunk jót, nem másnak.
2016. júl. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Politikus.
2016. júl. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A hazugság is relatív. Dr House már rég megmondta hogy mindenki hazudik. Te is szoktál hazudni ilyen-olyan dolgokban vagy helyzetekben, nyilván azért mert az adott szituációban az a legkönnyebb megoldás. Nem kell itt játszani az erkölcsrendészt... :D

Felettem megmondták már a kettőnek semmi köze hozzá, amit idéztél az pedig nagyon szépen fedi a valóságot.

2016. júl. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"Nem kell itt játszani az erkölcsrendészt... :D ".

Azzal én is tisztában vagyok hogy mindenki hazudott már élete során. De ne essünk át a ló tulsó oldalára amikor valaki már napi szinten kamuzik mert az tényleg gerinctelen.

2016. júl. 13. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!