Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen játszmának tekinthető...

Milyen játszmának tekinthető az, ha valaki megbeszél egy illetővel 2-3 héttel előre egy bizonyos programot, az illető pedig rendszeresen pár órával előtte lemondja?

Figyelt kérdés

Mindig más a kifogás, hol a "nem érzem jól magam", vagy a "közbejött valami", vagy a "nincs kedvem".

Megszámlálhatatlan esetben történt már ilyen. Konkrét kérdésre az a válasz, hogy "óóóóóóó ez csak a véletlen műve, így alakulnak a dolgok, semmi szándékosság nincs benne".



2015. jan. 25. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha rendszeresen ezt csinálja,akkor szórakozik veled.

Sajnos, vannak ilyen hóbortos emberek, de mégis milyen programokat mond le?

2015. jan. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Hagyd a fenébe, sajnos az az igazság, hogy szarik rád.
2015. jan. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pl. elmegyünk valahova megnézni valamit, kiállítást vagy bármit.
2015. jan. 25. 15:48
 4/8 anonim ***** válasza:

Én ilyen lemondós voltam.


Az volt a baj, hogy nagyon begubózódtam. Ha valakivel együtt voltam egy egész napot, akkor soha nem akartam elhagyni, teljesen összeomlottam, ha elváltunk, a sírás kerülgetett.


Viszont ha meg egyedül voltam, akkor az egyedülléttől nem tudtam megválni, és úgy éreztem, csak nyűg lenne elhagyni a lakást, és minek menjek, úgysem szeret senki, mindenki jobb nálam, stb.

2015. jan. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vagy szívat, vagy - mint itt előttem mondta egy válaszoló - tényleg ilyen.


Egyszer próbáld ki a következőt: összejöttök, dumáltok, elvagytok. És ha látod rajta, hogy jókedvű, minden oké nála...akkor egy "hirtelen ötlettel" hívd el valahova/valamire!

Ha lekonyul és nemet mond ("mertmost ööö... mégsem jó"), akkor rákérdezhetsz ugyan, de inkább egyszerűen hagyd a fenébe.

2015. jan. 26. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy másokkal nem csinálja ezt... Ha meg rákérdezek hogy "velem miért csinálod, csak velem csinálod ezt, másokkal nem", akkor az a válasz hogy dehogyis, veled se...
2015. jan. 26. 08:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Nna, asszem ezen a ponton kűdeném el a jó büdös 'csába.


Figyelj... szerintem ne hívd te többet sehová... ha nem akar veled közös programot, akkor nem akar. Most hirtelenjében nem jut eszembe semmi olyan "kifogás", aminek nem lenne rád nézve negatív tartalma. Valószínűleg neki sincs ilyenje, csak nem akar megsérteni. Ezért inkább a szemedbe hazudik.

Ammeg pont a legrosszabb, amit tehet.

2015. jan. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen barátom. Ha megbeszéltük, hogy tízre idejön, mert megyünk biciklizni vagy akárhová, 75% volt az esélye annak, hogy 9:55-kor (és mindig öt perccel a megbeszélt időpont előtt!) megszólal a telefon és benyögi, hogy bedöglött a bicikli, vendégek jöttek, rosszul érzi magát stb. Ha én mentem oda a megbeszélt időre, nem is kellett mondani semmit, csak ránéztem és láttam, hogy még fel sem öltözött vagy éppen ott állt az ajtóban és látszott a fején, mit akar mondani :) Ha szóvá tettem, megsértődött és én lettem a hibás, mert soha nem értek meg semmit. Egy idő után már nem mentünk sehová. Azt gondolom, szimplán csak lusta volt. Ennyire.
2015. jan. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!