Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, miért hordjátok...

Lányok, miért hordjátok kézben vagy farzsebből félig kilógva a telefonotokat? Nem féltek, hogy simán ellophatják?

Figyelt kérdés
2016. júl. 13. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Szerinted a fiúktól nem merik?
2016. júl. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem annyira szerintem, de a lányok sokkal hajlamosabbak erre szerintem.
2016. júl. 13. 19:04
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
farmerzsebben sosem hordom, felek,hogy magatol is kiesik. attol nem felek, hogy ellopjak a kezembol, mert a tokjan van egy csuklora hurkolhato resz, igy biztonsagban erzem magamnal. persze azert a gazabb kornyekeken nem igazan merem villogtatni en sem.
2016. júl. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Már megint azok a buta lányok.

Nemtől és kortól független látok sok embert, hogy a fenekén hordja az övtáskáját, a farzsebében a bukszáját, és a hátizsákokról nem is beszéltem, hogy azokat milyen könnyen lehet kirabolni észrevétlenül.

2016. júl. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lányokat általában táskákkal látok, fiúk azok, akiknél minden elfér zsebben.
2016. júl. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Én azért hordom farzsebben, hogy a lépésszámláló tudja végezni a dolgát. Amúgy nem lóg ki, vagy csak egy picit, de nem félig. Aki meg úgy indul el, hogy ő telefont fog lopni, az telefont fog lopni, akár táskástul, akár úgy, hogy kést nyom az oldalamhoz. Mondjuk az enyémmel nagyon nem tudna mit kezdeni, lekódolva, kereső funkció bekapcsolva, úgy meg nem érdemes ellopni. Meg hát jó lenne nem úgy élni az életünket, hogy mindentől rettegünk, nem hordunk magunknál telefont, mert nehogy ellopják, szoknyát se vegyünk fel, mert úgy könnyebb megerőszakolni, a lakást se hagyjuk üresen egy órára se, mert biztos betörők ólálkodnak arra... ezt ne. Ez így nem jó.
2016. júl. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd ha legközelebb mész ruhát venni, nézd meg a női nadrágokat. Kb akkora zseb van rajtuk mint nekünk a zsebóra(vagy apró, ha úgy jobban ismered) tartó. Kb semmi nem fér bele, inkáb dísz mint funkcionális rész
2016. júl. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert ha teljesen betolják akkor a kerek izmos popijuk összetöri a kijelzőt :D
2017. okt. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!