Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti mennyi időközönkét töltitek...

Ti mennyi időközönkét töltitek a telefonotokat?

Figyelt kérdés

Èn minden este feltöltöm (ez a gyakoribb, mert van, hogy másnap töltöm.. használattól függ). Eddigre lemerül 10-12%-ra :)

Lumia 830

Kérlek írjátok oda milyen telefon, és mennyi idokozonkent töltitek :)

A kérdés csak kíváncsiságból jött :D



2016. márc. 2. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valamikor naponta 2x, attól függ mennyit használom, Iphone4s De már 6 éves, azért ilyen az akksija :D
2016. márc. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Általában estére feltöltöm teljesen, este ágyba fekszek,lemerítem olyan 70%-ra átlagosan. Elviszem suliba, reggel 6tol délután 5-ig van átlagosan 15%-on, ritka amikor lemerül teljesen, pedig egész napos mobilnet / wifi bekapcsolva + néha Bluetooth max 1 óráig bekapcsolva (Hangszóró).

Átlagosan háromnegyede/teljes fényerején használom a készüléket, eléggé aktívan.


~Sony Z2~ (Gyári akkuval)

2016. márc. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is este szoktam tölteni, vagy éjjel, amikor lefekszem, akkor teszem töltőre. De ha megyek valahova, ahol nincs töltő, akkor is van, hogy feltöltöm fullra előtte. Galaxy S, ~5 éves.
2016. márc. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont így, ahogy Te, naponta egyszer, általában este, viszont amennyit használom, az enyém 5%-ra is le szokott merülni. Huawei Ascend P7
2016. márc. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentől függ.


Van hogy este lefekvés előtt rádugom tölteni, aztán még ágyból netezek vagy filmezek egyet, és már nem mászok ki feltenni töltőre. Reggel még merítek rajta, így napközben töltöm fel.


De általános esetben lefekvés előtt rádugom és kész.

2016. márc. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Naponta 1x, éjjel lefekvés előtt felteszem, reggel leveszem.

Ha nagyon sokat használom, akkor van, hogy délután-estefelé felteszem egy kicsit tölteni (20-30%-ot max), utána éjjel megint fel.


i6S, de az előző telefonomat is pont ugyanennyit kellett tölteni

2016. márc. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

LG L65 (több mint 1 éves)

Általában minden éjjel töltőn van (igen, tudom, nem így kéne), és használattól függően 5-30%-on van.

2016. márc. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Naponta átlag egyszer töltöttem még jó volt. Az akku felpuffadt (típushiba) így veszített a kapacitásából, bármikor képes egy pillanat alatt kikapcsolásig merülni. Most akár naponta többször töltöm, (kivéve ha csak készenlétben volt használat nélkül) 80% alá nem hagyom merülni, így el tudom kerülni a kikapcsolást. Cserélni kellene, a pénz a kisebbik gond, a nagyobbik, hogy a kínálat nem találkozik a szükségleteimmel. Van más baja a telefonnak, ezért nem éri meg új akkut venni.
2016. márc. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én majdnem minden nap töltöm. Microsoft Lumia 535
2016. márc. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!