Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi ostoba tudatla...

Miért van ennyi ostoba tudatlan ember?

Figyelt kérdés

Legutoljára olvastam Istenes Bence kommentjeit és kiakdtam az emberek hozzáállásán.

De sok ilyen van sajnos. Hiába támasztja alá valaki az állítását, magyarázza el h miért mondja ezt.

A tudatlanok az arcába röhögnek h mekkora egy idióta.

És mit nem mondja Istenes Bence pont egy ilyen ostoba hozzászólással köszönte meg a (most már gondolom nem) rajongóinak a segítséget...

Miért veszik támadásnak? Engem annyira kikészít az ilyen arogáns ostoba ember.

Nem vagyok egyetemet végzett diplomázott ember, de tanult vagyok...kémiát, biológiát felső fokon tanultam...

Sokszor már én érzem magam rosszul...de én hülye próbálom elmagyarázni hátha megértik.



2016. júl. 14. 01:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan kiről, miről van szó, nem is érdekel különösebben. Viszont pont a kritizált emberek és viselkedésük miatt nem vagyok regisztrálva egyetlen közösségi oldalra sem és kerülöm az online játékokat is már nagyon régóta. Egyszerűen nem tudom elviselni, amikor valaki annyira ostoba, hogy nem veszi magát észre.
2016. júl. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felvázolod a sztorit csak úgy nagyjából?
2016. júl. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tehát. A facebookon láttál valamit, főleg egy ócska celeb oldalán és ebből azt vontad le, hogy sok az ostoba ember. Ez kb olyan, mintha egy kórházban azon lepődnél meg, hogy mennyi ott a beteg ember
2016. júl. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos manapság az emberek nem értékelik, ha valakinek van esze... az a menő, akinek pénze van vagy jó külseje. Nem foglalkoznak azzal, ami nekik úgymond nem válik a kedvükre. Csak a saját életükkel foglalkoznak, a legnagyobb másokkal kapcsolatos tevékenységük az, hogy beleszóljanak az életükbe, de a valódi segítség már túl nagy fáradtság lenne. Én diplomás vagyok, tanult, okos emberek között mozgok. Hálát adok az égnek, hogy túl vagyok az egyetemen és végre olyan közösségben lehetek, amit megválogattak. Te is keress egy ilyet :)
2016. júl. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet. Az egyik külföldi magyarok oldalon segítséget kért egy srác. Mivel én is voltam olyan helyzetben,azonnal tudtam neki segíteni. Az egyik fórumozó a végtelenségig belémkötött és megkérdőjelezett,kiforgatta a mondandómat. A végén még maga a segítségkérő kezdte bemásolni a netről szedett,fenetudja mikori,talán már régen lejárt jogszabályokat. Csak hogy azt bizonyítsa,hogy miért nincs igazam. A végén a srác aki belémkötött,megjelölt engem egy totál megszégyenítő kommentben. Le sem tudtam venni a tagelést! A végén inkább töröltem a kommentjeimet,a srácot meg letiltottam. Ráfért volna egy kiadós anyázás,de én ennél sokkal több vagyok!

Segíteni egy idegennek? Áááá...! Max névtelenül,arctalanul válaszolok itt a gyakorin. Nem adom meg egy kötsögnek sem az esélyt,hogy rajtam élje ki magát.

2016. júl. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!