Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet egy ember ennyire...

Hogy lehet egy ember ennyire buta? (összeesküvés elméletek)

Figyelt kérdés

elkezdtem pár ilyen blogot olvasni elképesztő hogy milyen dolgokat bevesznek(belső föld, mindenféle kormány összeesküvés stb)

egyszerűen nem tudom megérteni hogy gondolkodhat ilyen brutálisan hülyén egy ember?? ha van köztetek ilyen akkor elmondhatná hogy mit dolgozok, hogyan telik el egy napja?? ée hogy amikor tények állnak számban kitalált teljesen valótlan állításokkal akkor miért nem a tényeket hiszi el??



2013. jún. 14. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

sajnos az emberek nagy része hülye :/

egy ideig én sem akartam elhinni de sajnos így van

2013. jún. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mondjuk a szemét embereknek ez előny mert az ilyeneket könnyen fel lehet használni, le lehet őket húzni pénzel
2013. jún. 14. 20:51
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Nézd meg a sok butát az ezo tv-be,a halálcsillagot,David Icke-t,phuhhh,hát lehetne sorolni!
2013. jún. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
Általában egy közösség vagy egy vezető követésével hülyül el sok ember, mert sokan úgy érzik hogy "példakép" kell nekik és annak mindent elhisznek. Én a FankaDeli nevezetű előadótól borultam ki. Manapság a fiatalok körében menő azt a szerencsétlent hallgatni, az meg teletömi ilyen baromságokkal a gyerekek fejét. Egy életre tönkrevágja őket, agymosott birkaként viselkedik az összes. Undorító az ilyen ember.
2013. jún. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért, mit mond FankaDeli?
2013. júl. 3. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jah ezt én sem értem, mi van Fankadelivel?? :))
2013. júl. 3. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!