Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez miért van, mi ennek a...

Ez miért van, mi ennek a magyarázata mint emberi viselkedés?

Figyelt kérdés
Észre vettem már hogy elején nyitottak az emberek beszélgetünk, aztán egyik pillanattol a másikba megváltoznak s kb erősen az érződik róla h már levegőnek néz. hol ott semmi okot nem adtam rá. Ez miért van ?
2016. júl. 14. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Elmondta mondókáját, kipanaszkodta magát. Meghallgattad, tovább nincs rád szüksége.
2016. júl. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de az is benne van hogy rendesen érdeklőik, vicceskedik, azt a látszatot kellti mintha barátkozni akarna.. aztán egy idő után mintha kattanna valami és átáll közömbösre
2016. júl. 14. 15:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Ráébredt, hogy nem vagytok közös hangon.
2016. júl. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor csessze meg! :D
2016. júl. 14. 15:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyanebbe a helyzetbe kerültem. A legszebb a dologban, még annyi gerinc sincs az illetőben, hogy tudassa, innentől kezdve már nincs rád szüksége a továbbiakra nézve. :')
2016. júl. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Férgek, társadalom megrontói
2016. júl. 14. 16:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Ennek a viselkedésnek több oka is lehet, ha átlépted nála a határt, túl személyes vagy kényes témára terelődik a szó, amibe nem nem óhajt beavatni. Lehetséges, hogy szimplán érdektelen vagy unalmas a téma amiről beszéltek. Vannak emberek akik pl. jópofának gondolják magukat, közben közönségesek, fanatikusok vagy túl sokat beszélnek stb. olyankor általában ez az általános reakció.
2016. júl. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"hol ott semmi okot nem adtam rá". Csak te nem vetted észre. Mindig van oka. Főleg, ha nem először fordul elő veled.

Miért hívsz másokat férgeknek például?

2016. júl. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!