Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy hívják azt, aki viselkedé...

Hogy hívják azt, aki viselkedés ( esetleg videó ) alapján, tud általános ( vagy kicsit mélyebb ) véleményt írni bizonyos emberekről.!? Esetleg van itt ilyen?

Figyelt kérdés

Egy tanulmányt kellene írnom.. !! De ez pont egy olyan témakör, amit a mi évfolyamunknak nem igazán tanítottak.. !! :/

Csak OLYAN Írjon.. Akinek van ehhez, Szakmai Tapasztalata !! ( vagy ) szokott ilyet csinálni.. !!! :)



2015. aug. 9. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Pszichológus, pszichater esetleg?
2015. aug. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem értem mire gondolsz, de általában a jó emberismerők tudnak mélyen belelátni apróbb viselkedésekbe... Én is ilyen vagyok amúgy. :D Pontosan milyen szakdolgozathoz van szükséged erre, meg hanyadikos vagy? :O
2015. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Felnőtt oktatáson, elkeztem egy magán iskolát. Oknyomozó riporter szeretnék lenni.

De kb minden ilyen suliról lekéstem.( mert előbb, akartam egy szakmát, amiből meg is lehet élni )..

Tehát az ,, alapozó " kimaradt " ... és a suliba csak azokkal az alapokkal veszek fel !! Ők ajánlottak egy magán iskolát, oda járok most !!

Szóval nem egyetem meg ilyesmi.


Az 1 - nek is köszönöm!! :) de nem van valami neve, annak a szakosodásnak akik ezzel foglalkoznak, de nem tudom mi az. A keresőkben pedig ez alapján nem dob ki semmit.


A lényeg az lenne.. hogy kaptunk 20 kisfilmet, különböző emberi viselkedéssel...

És ezeket kellene úgymond kielemezni, más példa így hírtelen nem jut eszembe.. ( de pl.: Mint, sok filmben, mikor a gyanusítottakat vallatják..vagy megfigyelnek embereket... és abból írnak véleményt . )

Ilyesmit kellene nekem is írnom. ( jegyre ) .!

( Úgy, hogy értsem is..nagyjából, hogy mire hogyan lehet rájönni. )


Nem tudom lehet e így érteni .. !?? :D


2- es ha tudsz segíteni rámírnál kérlek !! ? :)

2015. aug. 10. 15:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Viselkedéselemző?
2017. máj. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!