Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utálom, hogy antiszociális...

Utálom, hogy antiszociális vagyok! Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Szeretek egyedül lenni... szinte mindig. Sosincs kedvem szinte semmihez, a filmek és a zene köt le. Viszont nem szeretem, hogy ilyen vagyok, úgy érzem ezt később meg fogom bánni, mivel csak vesztegetem az időmet. Mit tegyek? Próbáljam magam rávenni a több közösségi életre, vagy törődjek bele, hogy ez nem nekem való?

2016. júl. 14. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg barátkozni. Én is antiszoc vagyok, de próbálok barátkozni, mert beleőrülök az egyedüllétbe.
2016. júl. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Már bocs srácok, de nem antiszociálisok, hanem aszociálisok vagytok. Az antiszociális emberek nem tartják be a közösségi normákat stb...
2016. júl. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ASZOCIÁLISAK VAGYTOK KÖNYÖRGÖM.


Na, igen, megpróbálhatod, de hosszútávon nem sokat fog szerintem segíteni, csak ha nagyon gyakran fogsz társaságba járni és úgymond: összenősz velük.

De én is aszociális vagyok, én is szeretem azokat a dolgokat csinálni mint te, és semmi gondom nincs ezeket hosszútávon gyakorolni, viszont én néha elszoktam járni pár bulira, vagy mikor tehessük a barátaimmal kint tevékenykedek. Rövid távon jól esik igen, de egy idő után csak arra vágyom, amire te is, egyedül lenni.

2016. júl. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Antiszociális=pszichopátia, szociopátia (tehát egy személyiségzavar)

Te az aszociálisra gondolsz.

2016. júl. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!