Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Enyhén antiszociális, introver...

Enyhén antiszociális, introvertált emberek mit tesztek hogy annyira mégse legyetek unszimpatikusak másoknak? 22/l

Figyelt kérdés

Bennem sok feszültséget okoz kibírni a munkahelyen a napot főleg ha nincs annyi teendő, mert nem igazán szimpik annyira a többiek, hogy szívesen összeüljek velük beszélgetni, vagy érdekeljen valami velük kapcsolatban (sajnálom de tényleg így van. Nagyon kevés emberrel találom meg az összhangot és tudok azonosulni) Bunkó nem vagyok, laza és jófej vagyok alapból, meg ha hozzámszólnak is normálisan reagálok stb. De inkább ténfergek amerre tudok, főleg, mert nem akarom hogy lássák hogy nem vagyok nyitott, vagy tapasztalják hogy nem úgy vagyok néhány dologgal mint ők.


Nem mindenki szimpátiájával foglalkozok, de azért a munkahelyen jó lenne ha nem lennék unszimpatikus



2016. máj. 23. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy voltam az előző munkahelyemen. Én megtanultam színlelni azt, hogy érdekel amiről mások beszélnek plusz ha lehetett inkább dolgoztam a traccsparti helyett.


Meghallgatni másokat és úgy tenni mintha érdekeset vagy okosat szóltak volna a világ egyik legkönnyebb dolga, csak vigyázz vele mert ha túltolod azt fogják hinni, hogy gyengeelméjű vagy.

2016. máj. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Semmit, én már rég letettem arról, hogy bármilyen mértékben is rokonszenves legyek a normális emberek számára.
2016. máj. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Nagyon kevés emberrel találom meg az összhangot és tudok azonosulni"


Szerintem az is idetartozik, hogy nem muszáj azonosulnod valakivel, ahhoz hogy ismerkedj, vagy kapcsolatokat alakíts ki, vagy ilyesmi. Egyfajta be szűkülés is lehet, amikor folyton csak olyanokkal akarok ismerkedni, akik "olyanok mint én". Épp erről szól az empátia és nyitottság, hogy elfogadod a másik embert másnak, mert az nem tudhatja, hogy miért kelt feszültséget benned. Nekik nincs szándékuk erre pusztán azért, mert mások!

Az nem baj, ha nem úgy vagy néhány dologgal, mint ők, csak az talán, ha nem vagy nyitott, bár nem tudom:)

Bár hogyha laza, jófej vagy, akkor egyáltalán nem érthetem, hogy miért lennél unszimpatikus másoknak.

2016. máj. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!