Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fordult már elő veletek...

Fordult már elő veletek felnőttkorban, hogy álmotokban bepisiltetek?

Figyelt kérdés

2016. júl. 17. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ilyen. 10 éves voltam, amikor egy sátorozás folyamán felfáztam éjjel és becsurgattam álmomban, de azóta ilyen nem fordult elő.
2016. júl. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
Nem. És szerintem az nem normális dolog, ha egy !egészséges! felnőtt ember bevizel. Ha mentális vagy testi betegsége van, az más dolog...
2016. júl. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Igen. Egyszer-egyszer előfordulhat mindenkivel, ez még nem kóros, egyszerűen túl mélyen alszol, és a szervezeted nem tud időben reagálni.
2016. júl. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
52%
Előfordult huszonévesen is.Nem sűrűn,de volt rá példa.Viszont azon kevesek közé tartozom,aki ezt szereti is!Talán pont a gyerekkori sűrű bevizelés okozta,de nekem fétisemmé vált. Ha egyszer előfordul nem hinném hogy kóros,ha többször akkor nyilván érdemes kivizsgálni.
2016. júl. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most már egyre sürűbben! F66
2019. júl. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!