Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátok szerzése felnőttkorban?

Barátok szerzése felnőttkorban?

Figyelt kérdés
nem, nem sírós kérdés. Úgy alakult hosszú éve, hogy nincsenek barátaim. Külfödre mentek, becsajoztak. Vagy erőszakoskodnom kell hogy fussunk őssze, amit egy szinten túl megalázónak érzek. Egy ember van de tiszta negatív, nem szívesen futok össze vele, mert 0-24 ben csak a saját dolgait magyarázza. Nem járok kocsmába, diszkóba, nem is tervezek. Most nincs melóm, suliba már nem járok és csajom sincs.felnőttként szereztetek jóbarátokat? Aki járt hasonló helyzetben, hogy sikerült megoldania?

2015. márc. 23. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem bántani akarlak, de szerezned kell nem melót, hanem munkát, hivatást, stb., elfoglaltságot és akkor ha abban jó vagy, és nem vagy negatív, akkor lehet ismerkedni és csajozni is, meg kapcsolatokat alakítani. Én szurkolok Neked!!
2015. márc. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát melóban pont nem haverkodni akarok pláne azzal csajozni. Nem vagyok negatív, a humor az első amiről megismernek, szeretik, de ez kevés.
2015. márc. 23. 15:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Én például itt is találtam jó barátot, bár egyenlőre csak netes barátság, mert nagyon messze élünk egymástól, de mégis sokkal stabilabb az illető, mint némelyik hozzám közel élő ismerősöm, barátom. :) Szeretek neten ismerkedni, volt már olyan is hogy facebookon barátkoztam össze emberekkel, akikkel még évek múltán is jóban vagyok. Én is először azt hittem, hogy nehéz lesz úgy barátkoznom, hogy ne járok bulizni, sem semmi hasonló helyre, de így felnőtt fejjel már rá is jöttem, hogy ami szórakozóhelyen, kocsmában, és hasonló helyeken köttetik, az soha nem tartós... :)


Szóval a helyzeted ismerem, a javaslatom az hogy állj nyitottan az emberekhez, a többi pedig már megy magától. :)

2015. márc. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
unom hogy nekem kell alázkodni mások figyelme után (csajok v haverok), mások sosem nyitnak ha én nem. Érdekes hogy sok bunkó embert körberajongják, keresik, nője is van stb. Eléggé unom nogy normálisan viselkedem másokkal, jókedvű oldalam mutatom, segítek másoknak, sosm terhelek senkit a bajaimmal, mert úgy viselkedem másokkal ahogy szeretném hogy velem viselkedjenek stb de senki sem érdeklődik és az egyetlen haverom is szinte csak piálni akar ha velem van... Volt egy másik, szinte tesók voltunk, kiment külföldre, felesége lett és amikor itthon van már elhallgatja stb... Fogalmam sincs miért van ez, pedig csak normális emberekkel szocializálódnék, ennyi.
2015. márc. 23. 18:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Ettől én is félek. Sok barátnőm külföldön fog élni, a volt osztálytársaimat félévente látom, és félek a mostaniakkal is ez lesz. Ők nem pestiek, csak ide bejárnak suliba.
2015. márc. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle dolgot kell csinálni.Önkénteskedni,könyvtárba járni,kutyát sétáltatni,sportolni.Tanfolyamra járni.Mindenütt vannak mások,azoknak meg ismerőseik.
2015. ápr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Talán pont az a baj, hogy nem panaszkodsz, nem sírsz, nem szar minden körülötted vagy legalábbis nem erről akarsz beszélgetni! Fura, de ha rögtön sok negatívumról panaszkodni, rinyálni kezdenél vagy netán előkerülne a milyen "aljas a másik nem veled szemben és szembe köp a világ", akkor valahogy rögtön akadnak emberek, akik előkerülnek a semmiből...legyen az egy virtuális vagy "valós" hely. Én felnőttként azt vettem észre, hogy mivel boldog házasságban élek, nem a gondjaim vagy problémáim a témám, nem a pelenkákról vagy pasi ügyekről beszélgetek (azaz nem szapulom a férfiakat), az emberek egyszerűen kívülállónak gondolnak. Van egy jó hírem, az ő fejükben van a gond, nem a tiedben... Szerintem felnőttként is szerezhetsz barátokat, de nehéz és rengeteg ember között kell megtalálnod azt az egyet vagy kettőt, aki hasonló "dolgokat" ért ez alatt a szó alatt, hogy barátok. Továbbá, ahogy írod is...kölcsönösség és ne neked kelljen folyamatosan kajtatnod valakik után... Szóval nem lehetetlen ez, csak baromira nehéz:)
2016. ápr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!