Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 1-10-es skálán mennyit érek el?

1-10-es skálán mennyit érek el?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem mert általánosban nem nagyon tudtam érvényesülni lányok terén mert nagyon vékony és visszahúzódó voltam (mondjuk ez 7-8. felé eltűnt).

Nem szeretném azt hogy olyanoktól kérdezem meg akiket ismerek mert azok vagy csak azt mondanák, hogy

HEHE...0 vagy csak annyit hogy,

Hát persze hogy 10 (kedvességből)

És én a tényeket szeretném hallani, hogy mennyi esélyem van lányoknál :)

Kb. egy hónapja elkezdtem edzeni ami kicsit dobott az önbizalmamon és a kicsit elkezdtem összeszedni magam :)



2016. júl. 18. 22:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem ha egy srác nagyon ki van gyúrva, de azt sem amikor olyan vézna így hát én egy 8-ast adnék. És szerintem nagyon pozitívdolog, hogy elkezdtél edzeni és úgy tudom hogy ilyenkor jót tesz ha sok húst eszel. Hajrá! :)


Kedves 8-as :) Attól még, hogy pár lány ilyen, nem mindegyik ezt akarja. Todod te, hogy mennyi lány problémája az, hogy ilyen sok a tahó srác? Remélem kifogsz magadnak egy pénz éhes r¡b¡t vagy inkább egyedül fogod leélni a kis életedet :)

2016. júl. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Pont hogy nem ezt kell a 8-asnak kívánni Kedves utolsó, hanem azt, hogy megtalálja azt a lányt, aki vissza adja a hitét és boldog lesz, nem pedig borulátó és keserű. Ha nem látod be, hogy a Te érdeked is kedves utolsó az, hogy ember társaink is boldogabbak legyenek s netán ezáltal mi is jobban érezzük magunkat, akkor olvass még pár nagy klasszikust az empátia kialakulása végett.
2016. júl. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az összes kommentet :)
2016. júl. 19. 00:23
 14/15 anonim ***** válasza:
10/6 és első ránézésre szimpi, de ne írj rám te is, ahogy az a múltkori gyerek. :D Nem fogok pluszban egót növelni.
2016. júl. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hallod!! Ne itt várd a megerősítést, hiszen látod itt milyen sok a névtelenül szájhősködő.
2016. júl. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!