Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti lennétek celebek, híres...

Ti lennétek celebek, híres emberek?

Figyelt kérdés
2016. júl. 20. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, simán
2016. júl. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. Teljességgel kizárt. De úgyis lehetetlen lenne, mert semmiben nem vagyok jó, semmihez nincs tehetségem.
2016. júl. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ameddig az ingyen sör és a csajok lennének simán.
2016. júl. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Senkihazi lehuto celebecske biztosan nem. Sikeres sportolo vagy rendkivul tehetseges enekes, zenesz, szinesz igen. A lenyeg, hogy megerdemelten szeressenek, tiszteljenek az emberek, ne azert, mert jelentkeztem valami idiota valosagshowba.
2016. júl. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, utálok a figyelem középpontjában lenni :/
2016. júl. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem szívesen. Celeb semmiképp se, az a legalja dolog. A hírnév valami miatt jön. Ha híres lennék mert valamiben nagyon jó vagyok az persze jól esne, de a hírnévvel járó magánélet nulla, meg szereplés itt ott dolgokat nem viselném jól és nem örülnék neki. De mindegy, mert úgyse leszek híres:D
2016. júl. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem. Már az is idegesít ha az utcán rám néznek, nemhogy még videóban szerepeljek.

De elfogadom, hogy vannak olyan exhibicionisták akiknek ez a vágyuk, szerepeljenek ők. Én a műszaki jellegű munkámban nyújtott teljesítményemből és ebbéli eredményeimből akarok megélni és nem páváskodásból. Bár elismerem, hogy a páváskodás sokkal kevesebb munkával és ehhez mérten több pénzzel jár. De ez sem sikerül mindenkinek, sokan vannak akik nagyon erőlködnek hogy valami celebféle legyen belőlük és nem sikerül nekik.

2016. júl. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igazán nagyon szívesen bekerülnék Kiszel Tünci, Győzike és Benkő Dániel elit köreibe........
2016. júl. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én lennék, és be is tudnák mutatkozni elegánsan :)
2016. okt. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!